آپدیت 2.04 بازی God of War Ragnarok باگ تغییر سطح سختی را برطرف می‌کند

3 آذر 1401 - 11:45

به‌روزرسان 2.04 عنوان God of War Ragnarok بالاخره باگ آزاردهندۀ سطح سختی آن که از زمان انتشار دردسرساز شده است را از بین می‌برد.

امروز، اپدیت مذکور در دسترس دارندگان پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 قرار گرفت و علاوه بر باگ یادشده، مشکل کرش کردن بازی که تعدادی از بازی‌بازان هنگام ورود به منوی سلاح‌ها با آن روبرو می‌شدند را برطرف می‌کند.

باگ سطح سختی مربوط به زمانی می‌شد که بازیکنان قصد داشتند تا سطح سختی بازی را در اواسط آن کاهش دهند. متأسفانه این تغییر انجام نمی‌شد و آن‌ها مجبور بودند تا با سطح سختی فعلی‌شان به تجربۀ بازی بپردازند. این موضوع باعث شد تا تعدادی از بازیکنان به همان صورت بازی را ادامه دهند و بعضی دیگر به دنبال راه‌های دور زدن آن بروند که اکثراً کارساز نبودند.

مورد دیگری نیز در بحث سطوح سختی بازی وجود دارد؛ عده‌ای از بازیکنان می‌گویند که تفاوت چندانی بین سطح Give Me Grace و Balance حس نمی‌کنند. Give Me Grace حالت سختی جدید بازی است و باید نسبت به سطح سختی راحت‌تر Balance باشد. باید منتظر ماند تا دید آیا استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) تغییری در آن ایجاد می‌کند یا خیر.

Eren YeagerEA GAMERDARKSIRENهادی صفاییMortezaA,,shKratosKHEDER_Pro_GamerUNCLE ARTURامیرmh.pJinxgod of war.KratosSadgamerInvisible bearded user

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید