نقدها و نمرات The Guardians of the Galaxy Holiday Special

3 آذر 1401 - 10:09
مارول - The Guardians of the Galaxy Holiday Special

به تازگی منتقدان نظرات خود درباره The Guardians of the Galaxy Holiday Special از مارول را اعلام کردند.

قسمت ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان (The Guardians of the Galaxy Holiday Special) یکی از آثاری به شمار می‌رود که استودیو مارول برای کریسمس امسال ساخته است و داستان ماجراجویی‌های کریسمسی این گروه را به تصویر می‌کشد.

منتقدان بر این باور هستند که «قسمت ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان» اثری لذت‌بخش و جالب‌توجه برای کریسمس امسال به شمار می‌رود که توانسته شخصیت‌های درکس و منتیس را در کانون توجه قرار بدهد و حضور کوین بیکن (Kevin Bacon) نیز آن را جالب‌تر کرده است.

تاکنون در وب سایت راتن تومیتوز ۱۸ نقد برای «قسمت ویژه تعطیلات نگهبانان کهکشان» منتشر شده که امتیاز ۸۹ درصد را برای آن به همراه داشته است. در وب سایت متاکریتیک نیز امتیاز ۷۸ از صد بر اساس ۶ نقد دیده می‌شود. در ادامه نظر برخی از منتقدان برتر در مورد این قسمت ویژه را می‌توانید مشاهده کنید.

نظر منتقدان درباره The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • راتن تومیتوز | ۱۸ نقد – امتیاز ۸۹ درصد
  • متاکریتیک | ۶ نقد – امتیاز ۷۸ از صد
قسمت ویژه Guardians of the Galaxy
The Guardians of the Galaxy Holiday Special

«90/100 Variety | منتقد: جردن مورو»

اگر فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) آخرین اثر جیمز گان در دنیای سینمایی مارول خواهد بود، پس این قسمت ویژه واقعا اثری کامل است و مسیر را برای پایان یکی از بهترین مجموعه‌های مارول هموار کرده است.

«83/100 Consequence | منتقد: لیز شانون میلر»

این قسمت ویژه ممکن است داستان کلی دنیای سینمایی مارول را خیلی زیاد به جلو حرکت ندهد اما اوقات کریسمسی شیرین و لذت‌بخشی را برای مخاطبان ایجاد می‌کند.

«80/100 The Hollywood Reporter | منتقد: انجی هان»

این قسمت ویژه از نگهبانان کهکشان به اندازه کافی خنده‌دار است تا اوقات خوشی را برای شما رقم بزند و از سوی دیگر نیز داستانی تکان‌دهنده و قابل‌تامل دارد که ممکن است شما را به گریه بیاندازد. شاید این قسمت ویژه حجم یک فیلم یا سریال را نداشته باشد اما همچنان اثری دلنشین و براق برای کریسمس به شمار می‌رود.

«75/100 Collider | منتقد: راس بونیم»

این قسمت ویژه ساخته جیمز گان یک هدیه کریسمسی فوق‌العاده به شمار می‌رود که به ما یادآور می‌شود تا چه اندازه ما این کاراکترها را دوست داریم. طنز خاص جیمز گان در کنار لحظات دوستی و تاثیرگذار نیز این قسمت را بهتر کرده‌اند.

«75/100 The Playlist | منتقد: رودریگو پرز»

اگر از قسمت‌های کریسمسی که پر از خنده و لذت هستند اما در زیر همه آن‌ها، تلخی‌ای نهفته است را دوست دارید، پس از تماشای این قسمت ویژه نگهبانان کهکشان نیز لذت خواهید برد. از سوی دیگر، با توجه به انتظارها برای فیلم «نگهبانان کهکشان ۳»، این قسمت ویژه تکان‌دهنده،‌ غم‌انگیز و خاص احساس می‌شود.

77DARKSIRENLonesome guyBoogimanUNCLE ARTURامیرSami 227

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید