تریلر جدیدی از فیلم Whitenoise منتشر شد

2 آذر 1401 - 19:05

در جدیدترین تریلر منتشر شده از فیلم Whitenoise، آدام درایور و گرتا گرویگ در تلاش برای بقا از یک فاجعه‌ی زیست‌محیطی به تصویر کشیده شده‌اند.

در جدیدترین تریلر منتشر شده از فیلم Whitenoise (نویز سفید) جک گلدنی با بازی آدام داریور (Adam Driver) بیننده را با اعضای خانواده‌ی خود آشنا می‌کند. او دو فرزند به نام‌های هاینریش و استفی دارد که به ترتیب از همسران اول و سومش هستند. همچنین همسر او بابت گلدنی با بازی گرتا گرویگ (Greta Gerwig) یک فرزند از دومین همسر خود دارد؛ آن‌ها یک فرزند نیز به نام وایلدر دارند که تنها فرزند این زوج با یکدیگر می‌باشد.

جک در ادامه اشاره می‌کند که این چهارمین ازدواج خود او و همسرش بابت است و سه ازدواج قبلی آن‌ها به شکست انجامیده است و امیدوارند که این زندگی مشترک بتواند شروع جدیدی را برای هر دو رقم بزند. با این حال یک فاجعه‌ی زیست‌محیطی در شهر اتفاق می‌افتد که زندگی این خانواده را به شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد و آن‌ها باید برای بقا تنها به یکدیگر تکیه کنند.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده از فیلم Whitenoise را در زیر مشاهده کنید.

فیلم Whitenoise به کارگردانی نوآ بامباک (Noah Baumbach) و با بازی آدام درایور و گرتا گرویگ در تاریخ 30 دسامبر 2022 (9 دی 1401) در سرویس نتفلیکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر

Boogiman

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید