تریلری جدید از گیمپلی بازی Need for Speed Unbound منتشر شد

30 آبان 1401 - 20:54

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) تریلری جدید از بازی Need for Speed Unbound منتشر کرده است که مواردی جدید از گیمپلی آن را به نمایش می‌گذارد.

پس از انتشار تریلرهایی که تعقیب و گریز و چالش‌های Takeover را نمایش می‌دادند، استودیوی کرایتریون (Criterion) این بار به سراغ نمایش Meetup ها رفته و عنصر شرط‌بندی (Side Bet) از گیمپلی بازی را معرفی می‌کند.

این ویدیو در ادامه قابل مشاهده است:

حالت‌های مسابقه‌ی بازی، علاوه بر Speed Race که حالت معمولی آن است، شامل حالت‌‎های استقامت (Endurance)، چالش دریفت (Drift Events) و رقابت‌های خیابانی (Street Races) می‌شود. همانطور که مشاهده کردید، بخش‌های مختلف منطقه‌ی Lakeshore از حومه و کارخانه‌های آن گرفته تا داخل شهر و آسمان‌خراش‌هایش در این تریلر به نمایش در آمده و زیبا به نظر می‌رسند.

بازی Need for Speed Unbound در تاریخ 2 دسامبر (11 آذر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر خواهد شد. این نسخه‌ی مجموعه از طراحی هنری شبیه به هنر خیابانی بهره می‌برد و جلوه‌های بصری جالب توجهی برای دریفت کشیدن، افزایش سرعت و سایر موارد دارد.

Free as the windmh.p#ONLY_PS5armanInvisible bearded userGodfather4224UNCLE ARTUREA GAMERREZAGAMERهادی صفاییWizard of RigaDARKSIRENghostSadgamerParham_ShTHEVILAshen undead the bearersoosmarامیر🤘Mohsenj74more

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید