Iwata از گزارش های نادرست رسانه ها شاکی است

۱۰ تیر ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۱

رئیس شرکت Nintendo ، آقای Satoru Iwata اذعان می کند بخش عمده ی این گزارش های نادرست که باعث ناراحتی او شده است ، توسط رسانه های اصلی و معتبر بخش می شود.

آقای Iwata افزود که معمولا صحبت های او در جهت تقویت کینه و دشمنی مورد استفاده قرار می گیرد. او اعتراف کرد که هیچ راهی برای کنترل پخش این اطلاعات در اینترنت وجود ندارد.

صحبت های ایشان را می توانید در زیر مشاهده کنید:

برخی از رسانه ها ، بدون اشاره به منبع اصلی خبر و بدون  هیچ گونه تاییدیه اقدام به برداشت صحبت های من و بازنویسی آن ها برای تقویت کینه و دشمنی استفاده می کنند. وقتی که رسانه های آگاه اثر گذاری می کنند و محتوای خبر آن ها را غلط به حساب می آورند ، ممکن است تا حدودی این خبر های بی اساس رد شوند. وقتی نادیده گرفتن چنین گزارشی یک علامت منفی قلم داد می شود ، من به آن ها پاسخ خواهم داد. من نمی توانم گردش اطلاعات در سطح اینترنت را کنترل کنم ، زیرا این اخبار شامل اطلاعات تاسف بازی است که رد کردن آن ها فقط باعث بخش بیشتر این اخبار خواهد شد. من تصیم خوبی در مورد جواب به این رسانه های نا معتبر گرفته ام. Nintendo Direct پربیننده ترین برنامه در eshop می باشد. این برنامه می تواند یک کانال ارتباطی مستقیم برای مشتریان به حساب آید. با توزیع اطلاعات قابل اعتماد ، حتی اگر خبر های نادرست هم بخش شود ، نمی تواند مشکل خاصی را برای ما ایجاد کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید