Resident Evil: Revelations 2 در راه است ؟

۹ تیر ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۲

سال گذشته شاهد انتشار Resident Evil های زیادی بودیم که از بین این نسخه ها تنها نسخه ی  3ds یعنی Resident Evil: Revelations توانست از لحاظ انتقادی با متای 82 بیشترین امتیاز را به دست آورد. البته این بازی به تازگی برای کنسول های خانگی و pc هم عرضه شده است. ولی حال پوستر تبلیغاتی منتشر شده که خبر از ساخت Resident Evil: Revelations 2 می دهد.

جالب اینجاست که در این پوستر تبلیغاتی Resident Evil: Revelations 2 ، ما می توانیم لوگوی Resident Evil 2 و آرم کنسول دستی 3ds را مشاهده کنیم. حتی در این پوستر ذکر شده است که این بازی در تاریخ 3 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد.

قسمت اول Resident Evil: Revelations برای کپکام موفقیت خوبی را به ارمغان آورد و حتی میزان بالا بودن استقبال به حدی بود که Masachika Kawata از کپکام در مصاحبه ای با سایت IGN اعلام کرده بود که علاقه مند به ساخت بازی دیگری تحت سری Revelations می باشد. بنابر این با توجه به چنین صحبت هایی ، می توان گفت که این پوستر تبلیغاتی می تواند حقیقی باشد.

همچنین این احتمال وجود داد که به مانند Resident Evil: Revelations ، قسمت دوم این بازی هم برای بار اول به طور انحصاری برای کنسول دستی 3ds عرضه شود و بعد از مدتی شاهد انتشار بازی برای کنسول های خانگی و pc هم باشیم.

به هر حال شما می توانید این پوستر را در زیر مشاهده فرمایید و جعلی یا حقیقی بودن آن را حدس بزنید:

همچنین اگر هنوز موفق به تجربه ی Resident Evil: Revelations نشده اید ، برای درک بهتر از این بازی می توانید نقد آن را به قلم بهزاد شعبانی با نام میراث ترس | نقد و بررسی  Resident Evil: Revelations   را مشاهده فرمایید.

Resident Evil: Revelations Promotional Poster 1

Resident Evil: Revelations 2 Promotional Poster 2

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید