بازگشت تایسا فارمیگا در دنباله فیلم The Nun

13 مهر 1401 - 15:00

تایسا فارمیگا که در فیلم The Nun ایفاگر نقش یک خواهر روحانی بود، در دنباله این اثر بازخواهد گشت.

فیلم The Conjuring توسط جیمز وان (James Wan) زمینه‌ساز ساخت آثار متعددی در ژانر وحشت شد که یکی از آن‌ها The Nun نام داشت. اثری که به روحانی مخوف این فرنچایز پرداخت و با استقبال خوبی از سمت مخاطبین مواجه شد. در حالی که طی چند وقت گذشته شاهد اعلام رسمی ساخت دنباله این فیلم بودیم، حال طبق گزارش خبرگزاری ددلاین مشخص شده که شاهد بازگشت یکی از ستارگان فیلم اول به نام تایسا فارمیگا (Taissa Farmiga) در این دنباله خواهیم بود.

این دنباله که توسط مایکل چاوز (Michael Chaves) ساخته می‌شود، در سال 1956 جریان داشته و روایت‌گر بازگشت موجود اهریمنی شناخته شده این فرنچایز خواهد بود. حال برای باری دیگر خواهر آیرین مجبور می‌شود تا به مقابله با او پرداخته و تهدیدات این موجود خبیث را دفع نماید. تایسا فارمیگا در صفحه انیستاگرام خود نیز بازگشتش به این نقش را تایید کرده است.

جیمز وان در کنار تهیه‌کنندگی این فیلم، با همکاری آکلا کوپر (Akela Cooper) وظیفه نویسندگی آن را نیز بر عهده خواهد داشت. بونی آرونز (Bonnie Aarons) نیز باری دیگر بازگشته و ایفاگر نقش راهبه اهریمنی این مجموعه خواهد بود. هنوز مشخص نیست که چه بازیگران دیگری در این پروژه به ایفای نقش خواهند پرداخت.

فیلم The Nun 2 در تاریخ 8 سپتامبر 2023 (17 شهریور 1402) در سینما اکران خواهد شد.

منبع: مووی‌وب

vahid gamerمتینBlackCitymahdi12345FINN

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • PS4EVER گفت:

    راهبه از فیلمای مورد علاقه منه ، نه بخاطر ترسناک بودن بلکه بخاطر خوش ساخت بودن. محیط فیلم فوق العاده بود و نشون داد رومانی چقدر زیبا و شگفت انگیزه ( جنگل های پر رمز و راز و سرسبز رومانی با محیط جادویی عجیبشون ). بازیگرای فیلم هم عالی بودن و قطعا تایسا فارمیگا حضورش لازمه. فیلم پتانسیل اینو داره در شماره دو درجه ترسناک بودن رو بالا ببره و شاهد یه رویارویی جانانه بین والاک و خواهر آیرین باشیم امیدوارم شماره دو فیلم هم خوش ساخت باشه و فیلم بتونه هیجان و ترسش در حد احضار یک و دو بالا باشه

    نوابانووBrainiacvahid gamerمتینMasuod Enayatimahdi12345