پوستر پایانی سریال The Rings of Power منتشر شد

12 مهر 1401 - 18:00

در حالی که تنها دو قسمت تا پایان فصل نخست سریال پرهزینه The Rings of Power باقی مانده است، می‌توانیم نگاهی به پوستر جدید این مجموعه داشته باشیم.

مجموعه Lord of the Rings: The Rings of Power را نه تنها می‌توان به عنوان پرهزینه‌ترین سریال ساخته شده در تاریخ تلویزیون خطاب کرد، بلکه از زمان پخش نخستین قسمت تاکنون میزبان حواشی گوناگونی بوده و باعث ایجاد یک دودستگی در بین بینندگانش شده است.

با وجود تمامی حواشی ایجاد شده، تنها دو قسمت تا پایان فصل نخست باقی مانده و در حالی که فیلم‌برداری فصل دوم نیز به تازگی آغاز شده است، کمپانی آمازون وعده پایانی حماسی برای قسمت‌های پیش رو را داده است. به همین مناسبت نیز پوستر جدیدی از این سریال منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده نمایید:

اگر که از بینندگان سریال حلقه‌های قدرت باشید، می‌دانید که در قسمت ششم شاهد نبردی بین نیروهای خیر و شر بودیم که منجر به طغیان کوه نابودی و زمینه‌چینی برای ایجاد سرزمین موردور شده است. باید دید که آیا قسمت‌های باقی مانده می‌توانند روند کسل‌کننده این مجموعه را بهبود ببخشند و شخصیت سائورون را به مخاطب معرفی نمایند یا خیر!

با توجه به این که زمینه‌چینی طغیان کوه نابودی و نبرد نیروهای خیر و شر 5 قسمت به طول انجامیده است، انتظار می‌رود که در طی قسمت‌های باقی مانده شاهد روندی هیجانی و پرسرعت باشیم و کمپانی آمازون علی‌رغم تمامی حواشی و انتقادات وارد شده، بتواند پایانی درخورد این فرنچایز را برای فصل نخست Lord of the Rings: The Rings of Power رقم بزند.

منبع: مووی‌وب

ata.expressDARKSIRENGidoraFinrodvafadarvahid gamer.Godfather4224❤GOD OF WAR❤Chris redfieldGERALTLone wolf

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • majidam گفت:

  این سریال فوق العاده سریال خوبی هست و از دراگون هم سریالش بهتره چون در ادامه در قسمتهای بعدی هر چقدر بیشتر جلو رفت شاهد نقدهای مثبت بیشتری از سریال شد و سریالش هر چقدر که بیشتر جلو رفت پیشرفت قابل توجهی نسبت به قبل کرد و این نشون میده که کارگردان حرفه ای سکان این سریال را در دست گرفته این سریال خوب را از دست ندهید بی خود و بی جهت از قسمت اولش نقدهای منفی گرفت و هر چقدر این سریال بیشتر جلو رفت نشون داد که با سریال بسیار خوبی طرف هستیم و حتی از دراگون این سریال بهتر و حرفه ایتر هست

  Dr.Gamerپدر بزرگ دانته و ویرجیلMJKPsaeedgreatMasuod EnayatiFinrodMHNvafadarMRIP
  • Finrod گفت:

   اصن هیچ ربطی به دراگون نداره کلا ما طرفدارای تالکینی از این سریال راضی نیستیم بخاطر تحریفات زیاد و وفادار نبودن به کتابای تالکین بعدشم همجا امتیاز و نقدای منفی سریال خیلی بیشتر از نقدای مثبته شاید شما توهم میزنین، از اون فیلمنامه نویسی و دیالوگای بچگانه و همچنین پرش های بیخود و خط زمانی نامنظم کاملا معلومه چ کارگردان و تیم قوی سکان این سریال بدست گرفته.. آمازون گشته یه مشت ولگرد تو خیابون پیدا کرده چپونده تو این سریال😆

   MRIPRoozbehFocusDr.Gamer
   • Dr.Gamer گفت:

    خیلی قشنگ توصیف کردی سریالو دقیقا انگار یه سری بچه دبیرستانی از تو خیابون جمع کردن گفتن بیاین سریال بسازیم😂 جا داره یادی کنیم از دیالوگ فوق العاده سمی بین دورین و الروند:
    give me the meat and give it to me raw!!

   • MRIP گفت:

    این مدرک طرفدار تالکین بودن رو با هیت دادن به سریال بدست میارید؟ اخه کلی طرفدار هم سراغ دارم که حالا درسته شاهکار و در حد سه گانه نبود ولی اینقدر هم نمی کوبند سریال رو

 • ninja07 گفت:

  ادمین یه اسپویل میزدی بد نبود ها