شایعات ساخت بستۀ الحاقی Horizon Forbidden West قوت گرفت

9 مهر 1401 - 10:48

با گذشت هر ماه از انتشار بازی Horizon Forbidden West، اشتیاق طرفداران برای تأیید ساخت یک DLC از این عنوان بیشتر می‌شود و ظاهراً به‌زودی این اتفاق خواهد افتاد.

بازی Horizon Forbidden West در فوریه سال میلادی جاری عرضه شد و از آن زمان سوالی در ذهن طرفداران شکل گرفته است که آیا ساخت یک بستۀ‌الحاقی در برنامۀ کار این بازی وجود دارد یا خیر. البته که برای بازی Horizon Zero Dawn یک بستۀ گسترش‌دهندۀ بزرگ، تحت عنوان The Frozen Wilds، منتشر شد، پس ساخت یک DLC برای دنبالۀ این بازی، یعنی Horizon Forbidden West، دور از ذهن نیست. اکنون بازیگر شخصیت Sylens در عنوان مذکور، توییت جدیدی را دربارۀ بازگشت روی پروژۀ Horizon Forbidden West در صفحۀ خود منتشر، اما به سرعت پاک کرد که باعث شکل‌گیری دوبارۀ گمانه‌زنی‌ها حول یک بستۀ الحاقی برای بازی مذکور شده است.

استودیوی گوریلا گیمز (Guerilla Games) تا به این لحظه هیچ بستۀ الحاقی‌ای را برای بازی Horizon Forbidden West تأیید نکرده، اگرچه با تعداد کثیری از آپدیت‌ها، ویژگی‌های تازه‌ای چون New Game+ را به بازی افزوده است. در گذشته نیز اشاراتی به این موضوع شده بود، زمانی که یکی از بازیگران موشن کپچر ایلوی (Aloy)، پگی وریجنز (Peggy Vrijens)، به همراه یکی از صداگذاران مهم بازی، لویس ون بیک (Louis Van Beek)، در این استودیو به همراه هم دیده شدند. اکنون با پیام جدید لنس ردیک (Lance Reddick)، که صدا و چهرۀ شخصیت Sylens از او گرفته شده است، این شایعات قوت گرفته‌اند.

در توییت آقای ردیک که اکنون در دسترس نیست، این بازیگر تأیید کرد که مشغول کار روی بازی Horizon Forbidden West است. محتمل‌ترین گزینۀ روی میز، ساخت یک DLC برای این بازی است. گمانه‌زنی‌های قبلی اشاره داشتند که این گسترش‌دهنده ممکن است در بخش‌های بلااستفاده یا خارج از نقشه جریان داشته باشد؛ مانند قلعۀ ویران لبۀ نقشه در حوالی شرق Plainsong یا بخش‌های استفاده نشدۀ آبی در جنوب Latopolis. هرچه که هست، امیدواریم سریعاً جزئیات آن منتشر شود.

نظر شما در این باره چیست؟

KRATOSEFAN1DARKSIRENناتی گادArthurMax22A,,shDeadSpacemeysambVisible bearded manEzio Auditore da FirenzeEllie terminator

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید