بازیگر جدید جیمز باند فرنچایز را در مسیری تازه قرار می‌دهد

9 مهر 1401 - 13:02
بازیگر جدید جیمز باند

تهیه‌کننده فرنچایز جیمز باند اظهار داشته که بازیگر جدید این مجموعه، مسیری تازه برای این فرنچایز ایجاد خواهد کرد.

باربارا براکلی (Barbara Broccoli) و مایکل جی ویلسون (Michael G. Wilson) تهیه‌کننده‌های مجموعه فیلم‌های جیمز باند (James Bond) هستند که در صحبت‌های جدید خود اظهار داشتند که به دنبال آخرین حضور دنیل کریگ (Daniel Craig) در این نقش، این فرنچایز در مسیری تازه حرکت خواهد کرد.

این دو تهیه‌کننده در مصاحبه‌های تازه خود گفتند که آن‌ها در حال حاضر به دنبال پیدا کردن بازیگری تازه برای نقش جیمز باند و همچنین مسیری تازه برای این فرنچایز هستند که این مورد به شدت به یکدیگر وابسته خواهند بود. باربارا براکلی اظهار داشته:

زمان که بازیگر یک مجموعه فیلم را تغییر می‌دهید، باید مسیر این مجموعه را از نو شکل بدهید. وقتی برای فرنچایز بزرگی همچون جیمز باند بازیگری تازه انتخاب می‌کنید، حداقل باید ده سال با او همکاری کنید و پنج یا شش فیلم با او بسازید. بنابراین در همان ابتدا باید خط سیر این مجموعه را مشخص کنید.

هنری کویل (Henry Cavill)، تام هاردی (Tom Hardy)، ادریس البا (Idris Elba) و رگه ژان پیج (Regé-Jean Page) از جمله بازیگرانی هستند که طرفداران نام آن‌ها را برای بازیگر بعدی جیمز باند مطرح کرده‌اند اما باربارا براکلی متعقد است که انتخاب بازیگر تازه چندان ساده نیست. او گفته:

قد بلند بودن بازیگر تنها ملاک انتخاب او برای ایفای نقش جیمز باند نیست. ما زمان کافی را به این کار اختصاص داده‌ایم و به دنبال آن هستیم تا قبل از اینکه بازیگران فیلم بعدی را به خدمت بگیریم، مسیر کلی این مجموعه در آینده را مشخص کنیم. از همین رو، این فرآیند را با نویسنده‌های این مجموعه یعنی راب وید (Rob Wade) و نیل پورویس (Neil Purvis) شروع کرده‌ایم و باید دید که نتیجه چه می‌شود.

پس با توجه به صحبت‌های باربارا براکلی، به نظر می‌رسد که تا انتخاب بازیگر بعدی نقش جیمز باند و ساخت فیلم بعدی این مجموعه زمان زیادی طول خواهد کشید. این تهیه‌کننده همچنین انتخاب ادریس البا برای این نقش را رد کرده است. او گفته:

ما ادریس البا را دوست داریم اما ساخت فیلم بعدی چندین سال به طول می‌انجامد و زمانی که بازیگر بعدی مشخص شود، او باید با تعهدی ۱۰ تا ۱۲ ساله برای ایفای این نقش موافقت کند که احتمالا ادریس البا به این کار راضی نخواهد بود.

منبع: movieweb

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید