هنری کویل تاریخ پخش فصل سوم The Witcher را اعلام کرد

3 مهر 1401 - 15:00

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، ستاره سریال The Witcher تاریخ پخش فصل سوم آن را اعلام کرد.

به سبب رویداد جهانی هواداران نتفلیکس ما شاهد انتشار اخبار گسترده‌ای حول محور پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی این کمپانی هستیم. همین رویداد باعث شد تا هنری کویل (Henry Cavill) در مقابل طرفداران ظاهر شده و اطلاعات جدیدی از فصل سوم سریال The Witcher را در اختیار آن‌ها قرار بدهد.

پس از وقفه‌ای طولانی که به دلیل همه‌گیری ویروس گرونا ایجاد شده بود، سرانجام فیلم‌برداری تازه‌ترین فصل سریال محبوب نتفلیکس به پایان یافت تا سازندگان وارد مرحله پس از تولید بشوند. حال نیز به مناسبت رویداد هواداران نتفلیکس، ستاره این سریال اعلام کرد که فصل سوم سریال در تابستان سال 2023 از طریق سرویس نتفلیکس در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

این مجموعه فانتزی که برگرفته از داستان‌هایی به همین نام و به قلم آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) می‌باشد، تاکنون دو فصل از آن پخش شده که با استقبال خوبی از سوی مخاطبین مواجه گردیده است. فصل سوم نیز که اقتباسی از کتاب موعد تحقیر (Time of Contempt) می‌باشد، ادامه ماجراجویی‌های گرالت، سیری و ینیفیر را به تصویر می‌کشد.

از بازیگران این سریال می‌توان به نام‌هایی همچون آنیا چالوترا (Anya Chalotra)، فریا آلن (Freya Allan)، جوئی بیتی (Joey Batey)، ایمون فارن (Eamon Farren) و می‌آنا بورینگ (MyAnna Buring) اشاره کرد.

با توجه به این که فصل سوم سریال The Witcher وارد مرحله پس از تولید شده است، به زودی می‌توانیم شاهد انتشار اطلاعاتی جدید حول محور این مجموعه محبوب تلویزیونی کمپانی نتفلیکس باشیم.

منبع: کولایدر

DARKSIRENfaxaعموی دلهاAliSami 227❤GOD OF WAR❤🤘Mohsenj74AXEL STONE

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید