ماد جدید Marvel’s Spider-Man حالت اول‌شخص را به بازی می‌آورد

28 شهریور 1401 - 10:54

نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Marvel’s Spider-Man که اخیراً منتشر شده بود، مادی جدید دریافت کرده است که حالت اول‌شخص را به بازی اضافه می‌کند.

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این ساخته‌ی استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games)، تار زدن در محیط جهان‌آزادش است. اکنون، مادسازی با نام jedijosh920 با ساخت ماد اول‌شخص برای بازی، هیجان این بخش از بازی را به نهایت خود رسانده است.

ویدیویی که در ادامه مشاهده می‌کنید، گیمپلی این ماد را به نمایش می‌گذارد و تارزنی اسپایدرمن در منهتن (Manhattan) را از زاویه‌ی دیدی جدید نشان می‌دهد.

با توجه به ویدیوی بالا، به نظر می‌رسد که این ماد به خوبی با گیمپلی بازی تطابق پیدا کرده است و حتی حرکات اسپایدرمن در حین تارزنی، از این زاویه هم خوب می‌نماید.

البته، این ویدیو مبارزات بازی را به نمایش نمی‌گذارد. با در نظر گرفتن شیوه‌ی مبارزات Marvel’s Spider-Man که مشابه سری Batman Arkham است، تجربه‌ی آن‌ها در حالت اول‌شخص می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. راه حل مناسب برای این مشکل نیز قابلیت تعویض دو حالت اول‌شخص و سوم‌شخص به اختیار بازیکن است.

این ماد هنوز منتشر نشده است، اما در صورت انتشار، از این نشانی در وبسایت NexusMods قابل دریافت خواهد بود.

DARKSIRENPashmak..darhalkhabvafadarAmirhossein(بازرس)GameKillerمتینRDR2meysambArthurامیرmohammad reza gamervahid gamerکاکاسنگیStar FireJin sakaiEzio Auditore da Firenze

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید