جیسون شرایر: محتویات فاش شده از GTA 6 واقعی هستند

27 شهریور 1401 - 18:28

منبع داخلی مشهور صنعت گیم، جیسون شرایر (Jason Schreier) در توییت جدیدی اعلام کرد که جزئیات فاش شده از GTA 6 حقیقت دارند و فیک نیستند.

صبح امروز شخصی در فروم‌های GTA، اطلاعات، تصاویر و کلیپ‌هایی از بازی GTA 6 به اشتراک گذاشت که البته این عنوان را در مرحلۀ پری آلفا (Pre Alpha) به تصویر می‌کشند. لو رفتن زودهنگام بازی و چهرۀ نابسامان آن به دلیل تکمیل نشدن پروژه، خود عاملی برای تاخیر و مشوش شدن شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) محسوب می‌شوند و این موضوع چندان به نفع این پروژه نیست.

جیسون شرایر، منبع داخلی معتبر و ویراستار وبسایت بلومبرگ (Bloomberg)، در توییت جدید خود صحت اطلاعات لیک شده را تایید کرد. وی در این باره گفت:

اگرچه فکر می‌کنم جای هیچ‌گونه شکی نبود، اما من با منابع خود از شرکت راکستار صحبت کردم و آن‌ها تایید کردند که افشاء سازی اخیر GTA 6 حقیقت دارد و واقعی است. فوتیج‌ها و تصاویر لو رفته مراحل ابتدایی ساخت را نمایش می‌دهند و مشخصاً چهرۀ تکمیل نشدۀ اثر را به تصویر می‌کشند. این یکی از بزرگ‌ترین لیک‌های تاریخ صنعت گیم و صد البته کابوسی برای راکستار گیمز محسوب می‌شود.

یک منبع داخلی مشهور دیگر تحت نام LegacyKillaHD حول این موضوع گفت:

من با چند منبع خود در راکستار گیمز صحبت کردم و این افراد داغون و شکست‌خورده به نظر می‌رسند. اکثریت اعضای تیم راکستار منتظرند تا فردا (دوشنبه) تیم رهبری استودیو واکنشی نشان دهد و متوجه شوند که قدم بعدی چیست.

نتوانسته‌ام مقیاس آسیب‌ وارد شده را ارزیابی کنم، اما گفته می‌شود که بازی در چند سال اخیر (بازۀ ورود به تولید کامل) تغییرات زیادی را به خود دیده است. یک آشوب تمام عیار رخ داده و همه منتظر هستند تا رهبران راکستار واکنش نشان دهند.

نظر شما در این باره چیست؟

snowgirl❤GOD OF WAR❤.....DARKSIRENmohammad reza gamer77KHEDER_Pro_GamerPARASITE EVE 2Pashmak..darhalkhabدروازه بان جهنم🌚🗿🤝M.MTPlayStation Studios PS5mahdi12345Amirhossein(بازرس)یوهانA SlashAshen undead the bearerM.KhMehran.BaLonesome guymore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید