تهیه‌کنندۀ Final Fantasy 16: تریلر بعدی این بازی احتمالاً ماه آینده منتشر خواهد شد

27 شهریور 1401 - 17:05

طبق گفته‌های نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه‌کنندۀ بازی Final Fantasy 16، ممکن است که در ماه آینده شاهد تریلری از این بازی باشیم.

آقای نائوکی یوشیدا در جریان مراسم Tokyo Game Show، متذکر شد که توسعه‌دهندۀ بازی احتمالاً تریلری از این عنوان را در ماه بعد منتشر خواهد کرد.

آقای یوشیدا در پاسخ به سوالی حول محور تریلر بعدی بازی Final Fantasy 16 گفت:

اصلاً فرصت گفت‌وگو با تیم‌های بازاریابی و روابط عمومی را نداشته‌ام، بنابراین نمی‌دانم تا چه میزان اجازۀ انتشار جزئیات را دارم…

اما فکر می‌کنم که کمابیش در ماه آینده، آمادۀ انتشار تریلر بعدی باشیم… و بعد از آن امیدوارم که بتوانم یک تاریخ اولیه برای زمان عرضۀ آن تخمین بزنم.

آخرین تریلر بازی Final Fantasy 16 در مراسم State of Play ماه ژوئن (اواسط خرداد) نمایش داده شد. در این تریلر شاهد یک سیستم مبارزۀ تازه و نبردهای عظیم درون بازی بودیم.

یوشیدا بعد از اعلام تأخیر روند توسعۀ بازی Final Fantasy XVI در اواخر سال میلادی گذشته، مدتی بعد مدعی شد که این بازی در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

در اواخر تیرماه، این تهیه‌کننده اشاره کرد که علت استفاده نکردن از سیستم مبارزۀ نوبتی در این بازی، جذب مخاطبان جوان‌تر بوده است. همچنین، متذکر شده بود که در صورت اتخاذ رویکرد جهان آزاد، توسعۀ بازی می‌توانست 15 سال طول بکشد.

DARKSIRENKurosبهزاد سالمیامیرmeysamb.🤘Mohsenj74AQUARIUSAli984....

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید