تریلر فیلم Decision to Leave ساخته پارک چان ووک

25 شهریور 1401 - 10:02
فیلم Decision to Leave

به تازگی تریلری برای فیلم Decision to Leave ساخته پارک چان ووک منتشر شده که داستانی مهیج و عاشقانه را به تصویر می‌کشد.

فیلم تصمیم جدایی (Decision to Leave) جدیدترین اثر از کارگردان برجسته و مورد تحسین کره جنوبی یعنی پارک چان ووک (Park Chan-wook) است که به تازگی تریلری برای آن منتشر شده است.

در این فیلم، پارک هائه ایل (Park Hae-il) نقش کاراگاهی را بازی می‌کند که مسئولیت یک پرونده قتل را برعهده دارد. تانگ وی (Tang Wei) نیز نقش زنی را به تصویر می‌کشد که متهم به قتل همسرش است. این فیلم ترکیبی عالی و جذاب از درامی احساسی و مهیج است که پارک چان ووک در آن تخصص دارد.

در ابتدای تریلر منتشر شده برای فیلم «تصمیم جدایی» مردی از بالای صخره‌ای به پایین سقوط می‌کند اما مشخص نیست که او خودش افتاده یا کسی او را هُل داده است. کاراگاه‌ها در سر صحنه حاضر و پس از بررسی‌های مختلفی به همسر این مرد مشکوک می‎‌شوند. با اینکه او بهانه محکمی برای رد اتهامات دارد اما رفتار غیرمعمولی‌اش به هنگام صحبت با کاراگاه‌ها باعث ایجاد شک و شبه شده است. تریلر منتشر شده برای فیلم «تصمیم جدایی» را از این لینک می‌توانید مشاهده کنید.

پارک چان ووک بیشتر برای خلق سه‌گانه «انتقام» شناخته می‌شود که شامل فیلم همدردی با آقای انتقام (Sympathy for Mr. Vengeance)، فیلم اولدبوی (Oldboy) و فیلم بانوی انتقام (Lady Vengeance) است. این کارگردان در سال جاری میلادی و برای کارگردانی فیلم «تصمیم جدایی» جایزه بهترین کارگردانی را در جشنواره فیلم کن بدست آورد.

فیلم «تصمیم جدایی» اخیرا نیز در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو روی پرده سینماها اکران شده و قرار است در تاریخ ۱۴ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱) به صورت سراسری اکران شود.

منبع« کولایدر

شرکmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید