ساخت انیمیشن Inside Out 2 رسما تایید شد

علی محمدپناه
۱۹ شهریور ۱۴۰۱ - 11:06
انیمیشن Inside Out 2

کمپانی دیزنی به تازگی ساخت انیمیشن Inside Out 2 دنباله‌ای برای انیمیشن بسیار محبوب و مورد تحسین قبلی را تایید کرده است.

کمپانی دیزنی در رویداد D23 Expo سال ۲۰۲۲ میلادی ساخت انیمیشن درون و بیرون ۲ (Inside Out 2) را تایید کرده است. این انیمیشن، دنباله‌ای برای انیمیشن بسیار موفق و مورد تحسینی به همین نام است که در سال ۲۰۱۵ میلادی روی پرده سینماها اکران شد و توجه مخاطبان بسیار زیادی را به خود جلب کرد.

انیمیشن «درون بیرون» داستان دختر بچه‌ای به نام رایلی را دنبال می‌کند که پس از شنیدن خبر نقل مکان خانواده‌اش به شهری دیگر، درگیر احساسات متفاوتی می‌شود. این انیمیشن ما را به درون ذهن رایلی می‌برد، جایی که در آن، احساساتی همچون شادی، خشم، نفرت و … برای رسیدن به کنترل تلاش می‌کنند.

پیت داکتر (Pete Docter) سکان کارگردانی انیمیشن «درون و بیرون» را در دست داشته بود اما او در دنباله این اثر حضور نخواهد داشت. به جای او، کلسی مان (Kelsey Mann) روی صندلی کارگردانی انیمیشن «درون و بیرون ۲» می‌نشیند. در کنار او نیز مگ لافاو (Meg Lafauve) فیلم‌نامه را قلم می‌زند.

ایمی پولر (Amy Poehler) در نقش شادی، فیلیس اسمیت (Phyllis Smith) در نقش غم، بیل هاردر (Bill Hader) در نقش ترس، لویس بلک (Lewis Black) در نقش خشم و میندی کالینگ (Mindy Kaling) در نقش نفرت از جمله بازیگرانی هستند که در انیمیشن اصلی صداپیشگی کردند.

کیتلین دیاس (Kaitlyn Dias) در نقش رایلی، دایان لین (Diane Lane) و کایل مک‌لاکلان (Kyle MacLachlan) در نقش پدر و مادر رایلی و ریچارد کینگ (Richard Kind) در نقش دوست خیالی رایلی به نام بیگ بونگ نیز جزو دیگر صداپیشه‌های انیمیشن «درون و بیرون» به شمار می‎‌روند.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان انیمیشن «درون و بیرون ۲» وجود ندارد اما انتظار می‌رود که اکثر صداپیشه‌های انیمیشن اصلی در این اثر تازه نیز حضور داشته باشند. هر چند که اخیرا شایعات حاکی از آن هستند که بیل هاردر و میندی کالینگ در انیمیشن دوم حضور ندارند.

انیمیشن «درون و بیرون ۲» در سال ۲۰۲۴ میلادی روی پرده سینماها اکران می‌شود.

منبع: کولایدر

پین هد.EspressoPC GAMERo0ashil0ovahid gamerJin sakaiKurosmeysambPorfosorSpider-Man

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید