کوجیما : طرفداران جدید فرانچایز MGS باید از نسخه سوم آغاز کنند

۸ تیر ۱۳۹۲ - ۰۲:۱۰

استاد کوجیما به طرفداران جدید فرانچایز Metal Gear Solid اعلام کرد که برای برقرار کردن ارتباط بیشتر با این فرانچایز، از نسخه سوم یعنی، Metal Gear Solid 3 : Snake Eater آغاز کنند. اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.

کوجیما در توییتر خود (:|) گفت:

شما باید بلافاصله بعد از به اتمام رساندن نسخه سوم به سراغ نسخه چهارم بروید !

استدلال وی این بود : کنترل مدرن تر !

وی در ادامه می گوید:

اغلب دوستان و بازیبازان از من میپرسند که اگر ما هیچ نسخه ای را تجربه نکرده ایم، از کدامیک آغاز کنیم ؟ پاسخ من به آنان این است: نسخه سوم ! اگر شما از نسخه سوم خوشتان آمد بلافاصله پس از به اتمام رساندنش به سراغ نسخه چهارم بروید، چرا که کنترل در این دو نسخه مدرن تر است. در دو نسخه MGS1+2 شما کنترل رایدن و سالید اسنیک را با نمای دوربین Bird View/نمای دوربین با دید پرنده مانند آثار استراتژیک کنترل میکردید که برای همگان خوشایند نبود. برای فهم بهتر داستان هم میتوانید رمان های موجود در The Legacy Collection را مطالعه نمایید.

وی در رابطه با نمای دوربین در نسخ قبلی گفت:

انجام نسخه Legacy Collection برای کسانیکه به دوربین نسخه اول عادت دارند مشکل خواهد بود. چرا که بازی کردن با دوربین و نمای Bird View برای کسانی که به عناوین سوم شخص و اول شخص عادت کرده اند دشوار خواهد بود.

وی در رابطه با نسخه Peace Walker اظهار کرد:

من برای بازیبازان جوان در این نسل نسخه پیس واکر را پیشنهاد میکنم و شما میتوانید از بخش Co-Op استفاده کرده و بسیار لذت ببرید.

عنوان MGS : The Legacy Collection شامل عناوین زیر میشود:

Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2: HD Edition, Metal Gear Solid 3: HD Edition, Metal Gear Solid: Peace Walker HD Edition, Metal Gear Solid: VR Missions , Metal Gear Solid 4: Trophy Edition.

این مجموعه در تاریخ 9 جولی به طور انحصاری برای PS3 عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید