Ellen Page از پروتاگونیست عنوان The Last Of Us ابراز نارضایتی کرد !

۳ تیر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۶

بازیگر نقش شخصیت جودی هلمز در عنوان Beyond Two Souls یعنی خانم Ellen Page از سواستفاده ناتی داگ از چهره اش برای خلق الی ابراز تاسف و نارضایتی کرد ! اطلاعات بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد …

یکی از عناوین مهم کنسول PS3، عناون بعدی استدیو Quantic Deam’s یعنی Beyond Two Souls است. این عنوان به بررسی 15 سال از زندگی دختر جوانی به نام جودی هلمز می پردازد. بازیگر دوست داشتنی هالیوودی، اِلِن پیج در نقش جودی هلمز بازی خواهد کرد.

چندی پیش در برنامه مصاحبه Reddit با وی او از شباهت الی به خودش ابراز نارضایتی نمود و این کار ناتی داگ را یک سواستفاده بزرگ نامید !

وی در آن برنامه گفت:

آنان از چهره من استفاده کرده اند اما من تنها در عنوانی نقش آفرینی کرده ام که Beyond Two Souls نام دارد، نه The Last Of Us ! این باعث نارضایتی است و این کار از ناتی داگ انتظار نمیرفت !

او در پستی نیز اظهار کرد:

کار استاد دیوید کیج قابل توجه است و من از کار وی قدردانی میکنم و این اولین تجربه ی بازیگری من در حیطه دنیای گیم است. بسیار خوشحالم ! من تا به حال بازیهای زیادی بازی کردم. از کودکی عاشق سونیک بودم. تمام وقتم را با برادرم به بازی کردن NHL میپرداختم. سپس من به پلی استیشن روی آوردم و عاشق FIFA شدم. آخرین بازی که تمام کردم Tomb Raider بود که خیلی لذت بردم و آن را در 12 ساعت به اتمام رساندم.

نیل دراکمن در پاسخ به سخنان الن پیج گفت:

ما سعی کردیم که چهره ی الی را براساس صداپیشه اش خانم اشلی جانسون طراحی کنیم که مخاطب ارتباط بیشتری با وی برقرار کرده و الی را به عنوان نوجوان کوچکی بپذیرد.

این دلایل دراکمن بود.

عنوان Beyond Two Souls در 8 اکتبر امسال به طور انحصاری برای PS3 عرضه خواهد شد.

نظر شما چیست ؟ آیا الی بیشتر به الن پیج شباهت دارد یا به خودش ؟!

The Last of Us_new (5)

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید