ویدیو: نکات مثبت و منفی سریال The Sandman

18 شهریور 1401 - 12:00
سریال The Sandman

نکات مثبت و منفی زیادی در مورد سریال The Sandman محصول نتفلیکس وجود دارند که جالب‌توجه به نظر می‌رسند.

سریال سندمن (The Sandman) بر اساس مجموعه کتاب‌های کمیکی به همین نام نوشته نیل گیمن (Neil Gaiman) ساخته شده که یکی از تاثیرگذارترین و برجسته‌ترین کتاب‌های کمیک تاریخ محسوب می‌شود. این کتاب‌های کمیک و همچنین سریالی که بر اساس آن ساخته شده، با تکیه به درون مایه تاریک خود، داستانی در مورد رویا و خیال را روایت می‌کند که به سختی می‌توان مشابه آن را در دنیای سریال پیدا کرد.

با وجود اینکه سرویس آنلاین نتفلیکس هزینه بسیار زیادی برای سریال «سندمن» خرج کرده و خود نیل گیمن نیز تلاش بسیاری کرده تا این سریال همانند کتاب‌های کمیک برجسته و خاص باشد اما این سریال در کنار نکات مثبتی که دارد، از نکات منفی متعددی نیز رنج می‌برد.

HunTeR007IrNLonesome guyمحمدرضا نوروزیEzio Auditore da Firenzemeysambامیر حسینMishs

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • فیل گفت:

  سریال شاهکار 🔥🔥🔥
  IMDb:7.8
  وقتی خود خالق منبع اقتباس روی چیزی که ساخته میشه نظارت داره نتیجش قطعا خوب میشه
  دیوید اس گویر و آلن هاینبرگ هم کارنامه قوی ای داشتن از اول معلوم بود نتیجش عالی میشه
  کست هم اکثرش پرفکته

  HunTeR007IrNعلی غروبیEzio Auditore da FirenzeHerfeiyLegolas
 • Legolas گفت:

  سلام
  از نکات مثبت نقش اول میتونم اشاره کنم که بازی قابل قبولی داشت تام استوریج رو قبلا نمی‌شناختم ولی با سندمن باهاش آشنا شدم .
  تا قسمت های اول سریال داشت خوب پیش می رفت و بهش امیدوار بودم اما از قسمتی که صحنه هاش شروع شد و جانی و مخصوصا لایتا هال و رز واکر وارد شدن افتضاح ریخت بهم بنظر شاید بهتر بود بخش اعظم سریال توی دنیای فانتزی رویا اتفاق می افتاد نه واقعیت .واقعا سریال ی جاهایی به سریال تینیجری تبدیل می شد .ی جاهایی جنایی می شد و طوری ادامه پیدا کرد که انگار قسمت های اول رو با دقت و حوصله ساختن و ادامه رو با عجله .وحدانا بعضی خواب ها که رز می‌دید سم خالص بود.
  اینطوری بود که قسمت های آخر دیگه تینیجری شده بود شدیدا .
  و اما موضوعی که خیلی خیلی آزار دهنده بود صحنه های غیر اخلاقی بیش از حد بود ….
  خیلی اضافی و زیادی و کاملا غیر منطقی بود که این هم از نتفیلیکس اصلا بعید نیست ولی ایت خودش ی نکته ی خیلی منفی محسوب می شد
  و اما قسمت آخر ابتدای این قسمت که اصلا برام قابل قبول نبود ابدااا این چی بود آخه و بخش دو این قسمت هم اصلا مورد پسندم نبود.
  در کل وقت قسمت های اول خوب بود ولی وقتمو تلف کردم بخصوص قسمت های اخر