پوستر جدیدی از فیلم Weird: The Al Yankovic Story منتشر شد

علی جلیلی
۶ شهریور ۱۴۰۱ - 10:00

پوستر جدید فیلم Weird: The Al Yankovic Story، ال را در حال هنرنمایی برای طرفدارانش نشان می‌دهد.

به تازگی پوستر جدیدی برای فیلم مورد انتظار Weird: The Al Yankovic Story (عجیب: داستان ال یانکویچ) منتشر شده است که دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe) را در نقش ویرد ال به تصویر کشیده است. او در این تصویر در کنسرتی در حال هنرنمایی برای طرفداران پر و پا قرصش با آکاردئون معروف خود است.

همچنین در این تصویر علاوه بر نام ردکلیف، نام ایوان ریچل وود (Evan Rachel Wood) نیز مشاهده می‌شود. وود قرار است تا نقش‌آفرینی مدونا را در این فیلم بر عهده داشته باشد. با توجه به اینکه این دو تنها هنرمندانی هستند که نامشان در این پوستر آمده است؛ می‌توان به نقش مهم مدونا در وقایع این فیلم پی برد.

شما می‌توانید این پوستر را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

فیلم Weird: The Al Yankovic Story که اقتباسی از زندگی موزیسین و کمدین معروف و جنجالی یعنی ویرد ال یانکویچ است؛ اولین بار و در سال ۲۰۱۰ به عنوان تریلری برای وبسایت Funny Or Die با بازی ستاره‌ی برکینگ بد یعنی آرون پال (Aaron Paul) و به کارگردانی اریک اپل (Eric Appel) خلق شد. این تریلر در آن زمان به یک موفقیت غیرمنتظره بدل گشت و به سرعت در تمام شبکه‌های اجتماعی آن زمان وایرال شد.

فیلم Weird: The Al Yankovic Story به کارگردانی اریک اپل و به نویسندگی ویرد ال و اپل با هنرنمایی دنیل ردکلیف و ایوان ریچل وود در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) به صورت رایگان در سرویس روکو منتشر خواهد شد.

منبع: مووی وب

DARKSIRENmeysambriversideبهزاد سالمی

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید