جذب ۲۰۰ هزار بازیکن همزمان به لطف آپدیت جدید GTA آنلاین

24 مرداد 1401 - 11:43
GTA آنلاین

بعد از به‌روزرسانی مورد انتظاری که بازیکنان GTA آنلاین خواستار آن بودند و سرانجام در ماه گذشته میلادی آن را دریافت کردند حال آمار مخاطبان این اثر افزایش یافته است.

محبوبیت این بازی از زمان همه‌گیری بیماری کرونا که به اوج خود با ۲۰۰ هزار بازیکن همزمان رسید، هرگز به این مقدار بازنگشته است. با این حال عرضه به‌روزرسانی Criminal Enterprises برای لابی‌های خصوصی در اواخر ماه گذشته میلادی، سرورهای این عنوان را دوباره لبریز از بازیکن کرده است.

پس از عرضه به‌روزرسانی مذکور، بازیکنان این عنوان برای اولین بار از آن تاریخ دوباره به مرز ۲۰۰ هزار نفر رسیده است. راک‌استار آخرین بار در ماه جولای ۲۰۲۱ با پیشنهاد دریافت پول رایگان داخل بازی موفق به جذب این تعداد بازیکن همزمان شده بود.

این به‌روزرسانی افزون بر مراحل جدید Criminal Enterprises و قوی‌ترین ماشین تاریخ سری یعنی Oppressor MK 2، به بازیکنان اجازه می‌دهد که از Contract Missions و همچنین مراحل کاملاً جدید Operation Paper Trail به صورت یک الی چهار نفره لذت ببرند.

مراحلی که در انتهای خط پیش به آن‌ها اشاره کردیم، بازیکنان را در نقش ماموران IAA قرار می‌دهند که باید دلایل و تبعات افزایش قیمت گاز در منطقه San Andreas را بررسی کنند.

به هر حال فارغ از هر چیز علت اصلی تحسین‌‌هایی که به سمت این به‌روزرسانی روانه شده‌اند، به حالت خصوصی لابی‌ها برای تجربه Criminal Enterprises باز می‌گردد. بازیکنان GTA آنلاین حالا می‌توانند فعالیت‌های تجاری از جمله Sell Missions را درون لابی‌های شخصی و تنها از طریق دعوت‌نامه به سرانجام برسانند.

با وجود این که روز به روز به معرفی بازی جدید این سری نزدیک می‌شویم اما GTA V و بخش آنلاین آن نزدیک به ده سال پس از عرضه اولیه با قدرت در بازار بازی‌های ویدیویی می‌تازند و ظاهراً راک‌استار کم و بیش به عرضه محتوا برای آن پایبند است.

بازی GTA V نخستین بار در سال ۲۰۱۳ برای کنسول‌های نسل هفتم عرضه شد. یک سال بعد نوبت به عرضه نسخه‌های نسل هشتمی رسید و در نهایت راک‌استار در سال ۲۰۱۵ تصمیم به عرضه نسخه رایانه‌های شخصی این اثر گرفت. اگر شما هم از جمله طرفداران بی‌شماری هستید که برای تجربه نسخه جدید این سری طاقت ندارید، با دانستن این که مراحل توسعه GTA 6 به خوبی پیش می‌رود، خوش‌حال خواهید شد.

منبع: Gamerant

کاپیتان قیمتStar FireAlborzکاکاسنگیvahid gamerMishsZahragamermeysambAlbertAlirezaDr.PyroHASSAN_SHAHINInvisible bearded user

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید