عنوان Marvel’s Spider-Man Remastered دومین عرضۀ بزرگ را در میان بازی‌های پلی استیشن داشته است

محمدرسول میرزاده
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 11:22

Marvel’s Spider-Man Remastered توانست تقریباً به ۶۵,۰۰۰ باز‌یکن همزمان در استیم دست یابد، اما نتوانست از رکورد God of War (2018) پیشی بگیرد.

سونی (Sony) در هفتۀ گذشته، بازی Marvel’s Spider-Man Remastered را روی استیم (Steam) عرضه کرد و این بازی به عنوان بزرگ بعدی استودیوهای پلی استیشن (PlayStation Studios) که به PC راه یافته‌اند بدل شد. با توجه به شهرت و موفقیت این بازی روی پلی استیشن ۴، انتظار زیادی می‌رفت که در PC نیز به همان میزان عالی ظاهر شود؛ و به نظر می‌رسد که شروع خوبی داشته است. با این اوصاف، سونی با انتشار عنوان مذکور به برنامۀ خود برای افزایش مخاطبانش در پلتفرم رایانه‌های شخصی ادامه داد.

Marvel’s Spider-Man Remastered توانست به دومین عرضۀ بزرگ بازی‌های پلی استیشن در استیم تبدیل شود. همان‌طور که توسط @BenjiSales در توییتر به آن اشاره شد، بازی توانست به ۶۵,۰۰۰ بازیکن همزمان در استیم دست یابد. این رقم از عنوان God of War (۲۰۱۸) با بیش از ۷۳,۰۰۰ بازیکن همزمان کمتر بود، ولی اثر قهرمانی جهان آزاد یادشده توانست از Horizon Zero Dawn با ۵۶,۰۰۰ بازیکن همزمان پیشی بگیرد.

اواخر امسال، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales نیز برای PC عرضه خواهد شد، البته در حالی که در انتظار تاریخ انتشار دقیقی برای Uncharted: Legacy of Thieves Collection نیز هستیم.

DARKSIRENAlborzdeathwingsMehran.BaKratos Miller🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉vahid gamerArminامیر حسینEllie terminatorEllie terminatorX_Wolverine_XmeysambTlou part 2 game of the centuryهادی صفائی...SquatlatexAlbertSpider-ManG.LNmore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید