ظاهراً Fortnite به رویدادی حول محور Eminem اشاره دارد

محمدرسول میرزاده
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - 13:34

به نظر می‌رسد که Fortnite به رویدادی مربوط به رپر مشهور، امینم (Eminem) اشاره می‌کند، البته که طرفداران نمی‌دانند دقیقاً این موضوع به چه صورت رخ خواهد داد.

Fortnite یکی بزرگ‌ترین بازی‌های بازار است و توانسته است به پلتفرمی عظیم بدل شود. با وجود سرگرم‌کننده بودن و محبوبیت بالای آن میان طرفدارانش، این بازی تبدیل به وسیله‌ای برای تبلیغات و رویدادهای مجازی نیز شده است.

بازی یادشده به کراس‌اورهای خود با مارول (Marvel)، دیزنی (Disney)، دی‌سی (DC) و دیگر برندهای بزرگ جهان مشهور است. در سال ۲۰۲۰، حتی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) نیز تریلر جدید Tenet را ابتدا در Fortnite منتشر کرد و بعد تعدادی از فیلم‌های او در بازی نمایش داده شدند. اپیک گیمز (Epic Games)، حتی کنسرت‌هایی از هنرمندان مشهوری چون Ariana Grande و Travis Scott را در بازی اجرا کرده است.

با این اوصاف، به نظر می‌رسد که یک کنسرت یا یک‌جور رویدادی خاص در راه است. طی این آخر هفته، بازی‌بازان Fortnite متوجه شدند که ایستگاه رادیویی ICON درون بازی، تنها آهنگ‌های امینم از جمله آهنگ Venom که در فیلمی از دنیای مارول با همین نام قرار داشت را پخش می‌کند. در حال حاضر، هیچکس نمی‌داند چه نتیجه‌ای باید از این موضوع گرفت.

کاربری در توییتر با نام HypeX، لیست آهنگ‌های امنیم‌ای که در بازی در حال پخش هستند را منتشر کرد و عناوین زیادی در آن است، یعنی بسیار بعید به نظر می‌رسد که این موضوع تصادفی رخ داده باشد. با توجه به تاریخچۀ عظیم کنسرت‌های زندۀ بازی، بعید نیست که امینم افسانه‌ای برای انجام یک رویداد موسیقی درون بازی در آیندۀ نزدیک، برنامه داشته باشد.

لیست آهنگ‌های مذکور که توسط HypeX در توییتر منتشر شدند:

– Godzilla (ft. Juice WRLD)

– Headlights (ft. Nate Russ)

– Phenomenal

– Higher

– Not Afraid

– Venom

– Lighters (ft. Bruno Mars)

– Fall

– Monster (ft. Rihanna)

– Walk on Water (ft. Beyoncé)

– Berzerk

– Survival

اپیک گیمز در حال حاضر، تنها قصد اشاره به این موضوع را دارد، ولی اگر قرار باشد چنین اتفاقی رخ دهد، به‌زودی اطلاعاتی از آن منتشر خواهد شد. اکنون، اپیک گیمز به رویدادی در رابطه با Dragon Ball نیز اشاراتی کرده است، پس معلوم نیست چند رویداد بزرگ دیگر در راه هستند، اما امیدوارکننده است. ممکن است همۀ این‌ها اشتباه باشند، ولی اپیک گیمز معمولاً با چنین حجمی از ارجاعات، برنامۀ خاصی را در سر دارد.

نظر شما در این باره چیست؟

meysambSoosmar (بازنشسته)ETERNALMANEspressoامیر حسینSaman_hkAlbertVisible 6-tigh man

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید