5 خط داستانی Elden Ring که باید از طریق محتویات اضافه به آن‌ها پرداخته شود

1 آذر 1401 - 14:20

خطوط داستانی در Elden Ring، فرصت‌های زیادی برای اکتشاف بیشتر در بازی را فراهم می‌آورند، اما بعضی از آن‌ها به توجه بیشتری نسبت به بقیه نیاز دارند.

هر روز افراد بیشتری بازی Elden Ring را تکمیل می‌کنند و طرفداران مشتاقانه منتظر بسته‌های الحاقی این عنوان هستند. حالت New Game Plus به همراه کوئست‌های از دست رفته و پایان‌های مختلف، در راضی نگه داشتن پلیرها تا حدودی موفق عمل می‌کند؛ اما هنوز پرسش‌های زیادی در مورد Elden Ring وجود دارد که پاسخ آن‌ها به واسطۀ بسته الحاقی امکان‌پذیر است.

جدا از این پرسش‌ها، امکان بررسی بیشتر برخی از خطوط داستانی وجود دارد. طرفداران در مورد بسته‌های الحاقی و محتویات اضافۀ احتمالی، نظریه‌ها و تئوری‌های متفاوتی را ارائه داده‌اند و احتمالات زیادی نیز مطرح شده است. هرچند 5 خط داستانی بیش از همه طرفداران را هیجان‌زده می‌کنند.

خط داستانی Miquella

در آخر بازی، Miquella (یکی از demigodها و برادر مالنیا) همچنان یک تهدید باقی می‌ماند. Gideon در دیالوگی واضح، کنجکاوی خود را حول رسیدگی به موضوع این demigod خفته نشان می‌دهد؛ اگرچه بازی به پلیرها اجازۀ مقابله با Miquella در حالت کما را نمی‌دهد. در صورت دستیابی به هر پایانی، Miquella برای ادامۀ خواب خود رها می‌شود.

Miquella منشاء بحث‌های متعدد از سوی طرفداران است. امکان درگیری با تمام demigodهای دیگر به نوعی وجود دارد و در داستان بازی اشاره شده که Miquella به طرز عجیبی قدرتمند است؛ با این حال، او به یک تهدید تبدیل نمی‌شود. بر اساس فرضیه‌های طرفداران، بسته الحاقی با محوریت خط داستانی او، ممکن است سفر به دنیایی واقع در یک رویا را شامل شود یا احتمال بیدار شدن این demigod را در بر گیرد. هر دو مورد قطعا جالب به نظر می‌رسند و برای گیمرهایی که جویای شکل واقعی Miquella بعد از بیداری او هستند، جذاب به نظر می‌رسد.

خط داستانی یک کولوسئوم

یک راز بزرگ دیگر Elden Ring به سه کلوسئوم با درهای بسته مربوط می‌شود. جزئیات جالبی در اطراف این ساخته‌های عظیم قرار دارد، از روحی که خواستار باز شدن درها بوده تا کوئستی که برای یک جایزه، باید سه فرد دیگر را به صورت پیاپی شکست دهید. بر اساس داستان، کلوسئوم‌ها برای مدتی فاقد کارزار و پیکار بوده‌‌اند.

به هر حال، بعضی از گیمر‌ها از طریق داده‌کاوی راه خود را به درون این کلوسئوم‌ها پیدا کرده و موارد زیادی مثل بعضی از دشمنان و حتی Sites of Grace را مشاهده کرده‌اند. ممکن است یک خط داستانی برنامه‌ریزی و سپس لغو شده مرتبط با کلوسئوم‌ها وجود داشته باشد. در این صورت، یک بسته الحاقی می‌تواند دروازه‌های کلوسئوم را باز کند. در این بسته الحاقی، امکان معرفی یک خط داستانی که موقعیت‌های بیشتری را برای حالت PVP و مبارزه با باس‌های جدید فراهم آورد، وجود دارد.

خط داستانی Godfrey

بر خلاف میکوئلا، گادفری در قامت یک باس و دشمن سرسخت، در بازی اصلی ظاهر شده و با شما مقابله می‌کند. هرچند گادفری دارای شخصیتی بسیار جالب است، اما داستان او به طور کامل گفته نشده. او نخستین Elden Lord بود و پس از تبعید، به اولین تارنیشد نیز تبدیل شد. بر خلاف بیشتر باس‌های بازی، گادفری به طرز عمیقی به سرزمین‌های خارج از Land Between تحت نام Badlands مرتبط است.

یک ایده خوب برای بسته الحاقی با محوریت خط داستانی گادفری ، بردن شخصیت اصلی به بیرون از Lands Between است. نه تنها این موضوع می‌تواند پرسش‌های مربوط به گادفری و داستان او را پاسخگو باشد، حل ابهامات مربوط به ماریکا و Greater Will نیز از طریق این خط داستانی ممکن خواهد بود.

خط داستانی Gloam-Eyed Queen

Gloam-Eyed Queen یکی از بزرگترین رازهای Elden Ring به حساب می‌آید که هویتی نامشخص دارد (هرچند خیلی‌ها معتقدند که او همان ملینا است). به غیر از سه آیتم Godskin Swaddling Cloth ،Godskin Apostle Set و Black Flame Ritual، هیچ کدام از آیتم‌ها یا کاراکترهای دیگر نامی از او به میان نمی‌آورند. با وجود اشارات محدود، توصیفات Gloam-Eyed Queen به اهمیت زیاد او در مدت زمانی که حضور داشته، تاکید می‌کنند.

این موضوع که او یک Empyrean بوده و رهبری Godskinها را بر عهده داشته، در مورد Gloam-Eyed Queen قطعی است. همچنین قبل از اینکه ملیکث او را شکست دهد، توانایی کنترل Destined Death را داشته است. ملکه ماریکا به ملیکث دستور داد تا Rune of Death را از چنگ Gloam-Eyes Queen در بیاورد. بعد از شکست، دیگر اثری از این ملکه دیده نمی‌شود. به وسیلۀ جادوی شعلۀ سیاه، او قابلیت کشتن demigodها را در دست داشت تا اینکه Destined Death توسط ملیکث ربوده شد.

یک بسته الحاقی با تمرکز روی پیدا کردن Gloam-Eyed Queen، می‌تواند بسیار جذاب باشد. همچنین، چنین محتوای اضافه‌ای می‌تواند به صورت بخشی از داستان اصلی عمل کند و به ساخت سلاحی که توانایی کشتن خدایان را داشته باشد، بپردازد. اگر یک نفر در مورد کشتن خدایان چیزی بداند، بدون شک آن شخص Gloam-Eyed Queen خواهد بود.

خط داستانی Storm King

Storm King پیش از گسترش نفوذ Greater Will از Erdtree حاکم قلعۀ Stormveil بوده است. اطلاعات مرتبط با این کاراکتر حتی از جزئیات پیرامون Gloam-Eyed Queen هم محدودتر است. بر اساس نظرات برخی پلیرها، او یک شاهین بزرگ بوده، در عین حال بعضی به اژدها بودن وی باور دارند.

موضوع کمتر شناخته شده این است که شاهین‌ها به Storm King خدمت کرده و قدرت‌های مربوط به طوفان را در اختیار داشته‌اند. Nepheli اشاره کرد که به احتمال زیاد در زمانی حکمرانی Storm King، یک طوفان کهن و قدرتمند این قلعه را مورد خشم خود قرار داده است. بسته الحاقی آینده می‌تواند بیشتر به این خط داستانی بپردازد و پرسش‌هایی نظیر این که آیا Storm King هنوز زنده است یا خیر را پاسخ دهد. در این صورت، Storm King می‌تواند به یک باس فراموش‌نشدنی در این بسته الحاقی تبدیل شود.


بازی Elden Ring برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC در دسترس است.

77DARKSIRENDeadSpaceAhmad_TRCapitanarmanTlou part 2 game of the centuryمحمدرضا نوروزیLonesome guyA,,shامیرSadgamerA Slash🤘Mohsenj74Alirezamasoud pc gamerKianEnzeWoundsata.expressسجاد غریبیmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • چه اضافه میشد یا نمیشد
  این بازی بدجور قراره دی ال سیه حسن کچلو بزنه زمین
  هم بیگ وینره هم گوتی حسن کچلم شاید جایزه بهترین پولی که یه استودیو برایه منتقدان خرج کرده رو بگیره

  Dark.Elden-LordDARKSIRENA,,shCapitanAbolfazlPlaystation TarmanKratosTlou part 2 game of the centuryBig Hat Loganmore
  • Big Hat Logan گفت:

   من عاشق این بازییم، مثل بعضی از کار های دیگه ی این کارگردان. اما اصلا این کوبیدن بازی های دیگرو درک نمی کنم. گاد او وار تو سبک خودش عالیه. با توهین کوچیک نمیشه، با این کار فقط دارین خودتونو نشون می دید به همه… در ضمن، اگه واقعا یک رای گیری و جایزه سلیقه ای انقد واستون مهمه باید بدونین، یک برنده وقتی قهرمان محسوب میشه که رقیب قدری داشته باشه. وعلا اسمش هست لات کوچه خلوت.

   77گیمری عادیDark.Elden-Lord
   • دقیقا
    من عاشق بازی الدن رینگ ام ولی gow هم واسه من ارزشمنده و با پلی دادن هر دو بازی بهترین لحظات گیمینگ واسه من تدائی شده
    نیازی نیست یه بازی رو بی دلیل مسخره کنی در ضمن امیدوارم یکی از این دو بازی بازی سال بشه

    ZabiBig Hat Logan
 • واقعا کابوس بدیه ۱۸ آذر از خواب بیدار شی
  ببنی حسن کچل یه جایزه هم نبرده و همرو الدن رینگ گرفته ازش

  DARKSIRENCapitanAbolfazlPlaystation TKratosTlou part 2 game of the centuryامیرxbox.home
 • Wounds گفت:

  طبق لینک های که از باندای نامکو لو رفت این dlc به Godfrey مربوطه ولی من دوست داشتم بازی به Miquella بپردازده یا برمی گشتیم به قبل از جنگ دمیگاد ها

  77CapitanTlou part 2 game of the century
 • mahdy گفت:

  یکی از مشکلات elden ring در کنار پرفرمنس ضعیف، شلختی بیش از اندازه خط های داستانی بازی هست
  به نظرم با یک dlc درست درمون می تونن این ایراد تا حدی برطرف کنن مثلا در مورد اتفاقاتی که قبل داستان اصلی بازی میفته

  Dark.Elden-LordGodshinji mikami
  • اصلا سبک بازی همینه بازی های سولز لایک میازاکی جوریه که باید خودت بیفتی دنبال داستان و برعکس بازی های دیگه یه راوی آماده نکرده که همه داستان و سینماتیک تحویلت بده
   در ضمن این بازی اونقدر پتانسیل داره که مطمئنم تا چندین سال جای پیشرفت و پشتیبانی داره

 • Playstation T گفت:

  حقیقتش من دوست دارم به Outer God ها بیشتر پرداخته بشه. Cosmic horror جذابه برای من. دوست دارم بریم روی ماه، یه تئوری هست که میگه Ranni خیلی وقت پیش Rune خودشو گذاشته اونجا. البته نمیدونیم که خود Moon میتونه Outer god باشه یا نه

  77Hossein RahmatiCapitanTlou part 2 game of the centuryKieblack
  • اگرم باشه شاید formless mother و ربطش به موگه که اونم به میکلا مربوطه کلا دوس دارم به میکلا برسه همه چی

   Playstation T
  • Hasan0930 گفت:

   راست میگی انصافا این outer Gods ها خیلی بهشون پرداخته نشد اصلا کی بودن فقط greater will یکم در موردش صحبت شد اونم خیلی سر بسته اون outer god که پشت lord of the blood بود هم اصلا معلوم نشد کیه خدایی این میازاکی با این داستان سراییش یه چی میگه اصلا هم درست واضحش نمی کنه
   خیلیا فکر می کنن الدن رینگ به خاطر باس هاش خیلی سخته نمی دونن سخت تر از باس ها فهم داستان بازیه باید صحبتای دویستا NPC رو کنار هم بچینی تا بالاخره به یک نظریه برسی تازه :))
   ولی خدایی شخصیت پردازیش معرکه است پشت تک تک باس ها داستان های قوی و بعضا مفاهیم فلسفی عمیق نهفته است اون موسیقی دارک بازی هم که این قدر دلنشینه همیشه تو ذهن آدم در حال نواختنه
   ای کاش مثل همون دی ال سی دارک سولز یک بره چند صد سال قبل
   قطعا دی ال سی دارک سولز یک با تکمیل داستان آرتوریاس و گرگش خیلی داستان رو عمیق تر کرد و جان دوباره ای به داستان بخشید قطعا همچنین دی ال سی می تونه داستان الدن رینگ رو هم قوی تر کنه
   ولی اینکه این همه داستان تو الدن رینگ ناتمام مونده نشان دهنده اینه که احتمالا الدن رینگ دو در کاره که خدا کنه میازاکی و جورج آر آر مارتین بسازتش
   یک بازی سولز هم دوست دارم میازاکی تو سبک ترس کیهانی بسازه واقعا جالب میشه

   Hasan0930Playstation T
 • MIRAS گفت:

  چه حالی بده تو دی ال سی علاوه بر اینا چیزای بیشتر هم باشه🌚

 • من خودم به شخصه دوس دارم میکلا پرداخته شه خیلی دوس دارم ببینم داستانشو و فکرشم میکنم اینکارو میکنه چون خیلی علاقه داره میازاکی به شخصیت هایی که خیلی صداشون در نمیاد و مخفی هستن و یا فقط اوازه شون هست یا کاری که کردن اصن هیچ کس ندیده میکلا رو نمونش پیگمی دارک سولز هیچ کس فک نمیکرد قدرت پیگمی از همه بیشتر باشه و انقدر دردسر درست کنه و ای کاش میازاکی ربط جهان هاشو بهم بده خیلی تئوری میدن و انگار درسته هر چی بیشتر بازی هاشو بازی میکنیم بیشتر ارتباط دیده میشه یه لیکی هم از داخل کولوسئوم لو رفته بود شبیه فیلم های گلادیاتور بود اونم واقعا جذاب میتونه باشه امیدوارم یه دونه دی ال سی فقط نباشه حداقل دو تا داشته باشیم داستان زیاده ما هم مشتاق

 • Big Hat Logan گفت:

  DLC های میازاکی و فرام‌سافت همیشه قبل اومدنشون این بحثا میشه و چیزی که آخر میاد تقریباً به طول کامل بی ارتباط با تمام حدس و گمان هاست. علتشم سادست، این تیم با دادن دی ال سی تا به الان هیچوقت قصد توضیح دادن جزئیات و اعماق داستانی که از پیش نشون داده شده را نداشته، بلکه هدف همواره گسترش واقعی دنیای بازی بوده که توش داستان های دیگه ای هم وجود داره. البته در این گسترش ها بعضا به علت ارتباط دنیای گسترش یافته با دنیای مبدا، جزئیات عجیبی از دنیای اصلی هم فاش می شه که عموماً در زمینه هاییه که تا قبل ازین مواجهه به نظر بی اهمیت می رسیده. اما تا حالا نشده یک خط داستانی بازی اصلی بولد بشه. کلا تیم عجیبین، به نظرم عاشق خلق کردنن نمیشه جلوشونو گرفت دوسشون دارم!

  77Ahmad_TR
 • Kieblack گفت:

  دوست داشتم بر خلاف سایر سولز ها بجای گذشته به آینده بریم یا پایان رانی خیلی خوب بود دوست دارم بدونم moon کجاست و…

  Ahmad_TR
 • amin1414 گفت:

  میکلا تنها demi-god ای هستش که در پایان بازی (در صورت کشتن همه باس های انتخابی) زنده میمونه، البته اگه بشه به اون وضعیتی که توی کاخ mohgwyn داشت زنده گفت! امیدوارم دی ال سی هول محور میکلا باشه تا نسل ماریکا کامل منقرض شه D: