گیفت کارت
گیفت کارت

دزد سایه ها می تازد | اولین گیم پلی بازی THIEF فوق العاده به نظر می رسد

۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۹

Thief یکی از بازی های خاص و البته قدیمی در سبک مخفی کاری است که به لطف Eidos دوباره می توانیم محبوب ترین و البته بزرگترین دزد را در سال 2014 ملاقات کنیم . این بازی یک ریبوت کامل بر سری بازی های Thief می باشد که با ظاهری آراسته تر شما را به مبارزه و دزدی در دنیایی تاریک فرامی خواند .

همانطور که گفته شد بازی Thief توسط شرکت Eidos Montreal ( سازندگان بازی  Deus Ex: Human Revolution ) ساخته می شود و Square Enix هم ناشر آن می باشد . این بازی چهارمین نسخه از سری بازی های  Thief می باشد که برای سه پلتفرم اصلی نسل بعد یعنی Xbox One ، PS4 و Microsoft Windows عرضه می شود . این بازی در ابتدا در سال 2009 با نام Thief 4 معرفی شد ، اما در مارس 2013 به طور رسمی در مجله ی Game Informer معرفی و به عنوان یک ریبوت بر سری بازی های Thief اعلام شد .

بازی در یک محیط باز و استیم پانک اتفاق می افتد . Garrett ، شخصیت اصلی بازی که یک دزد مشهور است ، بعد از مدتی طولانی دور از وطن خود زندگی کردن بالاخره به شهر خود یعنی ‘ The City ‘ باز می گردد . بازگشت Garrett همزمان با حکومت مستبد شخصی به نام “بارون ( Baron ) ” رقم می خورد . همچنین در دوران حکومت این مرد بد ذات نوعی طاعون در شهر پخش می شود که مردم عادی و رعیت شهر گرفتار آن می شود . Garrett که در دزدی چیره دست می باشد ، تصمیم می گیرد که به مقابله با حکومت برود و به نوعی رابین هود شهرش شود !

نگاهی بر سری Thief با توجه به سال نشر و پلتفرم های آن

دیگر سر شمارا با زندگی نامه ی Garrett درد نمی آورم (!) و دعوت می کنم که به تریلری که از گیم پلی بازی THIEF منتشر شده است بیشتر توجه کنید !

اولین گیم پلی بازی THIEF

[jwplayer mediaid=”85354″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

در این تریلر 33 دقیقه ای شما ابعدا مختلف گیم پلی بازی و حرکات و قابلیت های بی شمار Garrett را مشاهده می کنید که مخفی کاری را دوباره زنده کرده است . خشونت ، جست و خیز به بالای دیوار ها ، تر و کمان با انواع و اقسام تیر ها ، دزدی کردن در سکوت ، قابلیت های مختلف جادویی و … همه در این تریلر نمایانگر یک بازی با سیستم مخفی کاری عالی می باشد . برای دزدی آماده اید ؟!

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید