تاریخ انتشار جدید فصل اول MultiVersus اعلام شد

21 مرداد 1401 - 22:22

استودیو پلیر فرست گیمز (Player First Games) تایید کرده است که فصل اول MultiVersus از هفته آینده آغاز می‌شود.

در بیانیه‌ای در حساب رسمی توییتر MultiVersus، این استودیو گفت:

ما هیجان‌زده‌ایم که اعلام کنیم فصل اول بازی در تاریخ 24 مرداد 1401 (15 آگوست 2022) با یک Battle Pass کاملا جدید آغاز می‌شود تا بتوانید جوایز درون‌ بازی را دریافت کنید!

در ابتدا قرار بود فصل اول بازی با ورود شخصیت اصلی برنامه Rick and Morty در تاریخ 18 مرداد (9 آگوست) آغاز شود، اما سپس اعلام شد که هر دو به تعویق افتاده‌اند. مورتی اکنون در همان روز شروع فصل 1 به بازی اضافه نخواهد شد و در عوض یک هفته بعد، در تاریخ 1 شهریور (23 آگوست) به بازی خواهد آمد. این استودیو همچنین اضافه کرد که فصل 1 به جای دریافت همه چیز در روز اول، به دریافت محتوای جدید در طول فصل ادامه خواهد داد. توضیح داده شد:

همه چیزهایی که در فصل 1 برای شما آماده کرده‌ایم، در یک روز منتشر نمی‌شوند. حالت‌ها و محتوای جدید در طول فصل عرضه خواهند شد. ما به اشتراک‌گذاری جزئیات در مورد چیزهای سرگرم‌کننده ادامه خواهیم داد!

علاوه بر مورتی، استودیو تایید کرده است که ریک از Rick and Morty نیز بعدها به بازی اضافه خواهد شد. تونی هوین (Tony Huynh)، کارگردان بازی MultiVersus، اخیرا تایید کرده است که Battle Pass فصل 1 شامل 50 سطح است و قیمتی حدود 10 دلار / 8 پوند دارد. Battle Pass پیش فصل کنونی که قرار بود فقط به مدت دو هفته در دسترس باشد، تا شروع فصل 1 به تعویق افتاد. این Battle Pass دارای 15 سطح بود. نظر شما در خصوص این بازی چیست؟ نقد و بررسی جدید گیمفا از بازی MultiVersus را از این لینک مطالعه کنید.

meysambپسر همسایه

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید