زامبی ها دنیا را تسخیر می کنند | بازی World War Z این هفته قابل دسترس برای موبایل و تبلت ها

۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۷

World War Z نابودی دنیا را با هجوم و تبدیل انسان هایی که روزی صاحبان وی  بودند رقم می زند . اگر از دارندگان گوشی های مبتنی بر سیستم عامل شرکت گوگل و اپل می باشید برای اطلاعات بیشتر در مورد این بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید . 

بازی جنگ جهانی زد توسط استودیو Phosphor Games و از روی فیلمی با همین نام ( در ادامه در مورد فیلم توضیحاتی داده خواهد شد ) ساخته می شود و Paramount Digital Entertainment ناشر این بازی می باشد . بازی یک اول شخص | شوتر است که برای  iOS و Android در 28 مرحله ی مختلف که از پازل ، کشتن زامبی ها و … تشکیل شده است ، عرضه می شود .

این بازی همانطور که گفته شد از روی فیلمی با همین نام ساخته شده است ، ولی قبل از اینکه این فیلم هم وجود داشته باشد ، رمان World War Z توسط نویسنده ی آمریکایی به نام Max Brooks در سال 2006 نوشته شده بود . و اما فیلم World War Z . این فیلم پرخرج و زیبا توسط Marc Forster ( کارگردان فیلم هایی همچون Machine Gun Preacher ، The Kite Runner و فیلم مشهور Monster’s Ball  و … ) ساخته شده است و شخصیت اول آن بردپیت ( Brad Pitt ) می باشد که در دنیای زامبی زده برای نجات خود و خانواده ی خود تلاش می کند .  World War Z در تاریخ 21 ژوئن در آمریکا پخش خواهد شد .

تریلر بازی World War Z

[jwplayer mediaid=”85291″]

دانلود تریلر با کیفیت HD

دانلود تریلر با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید