احتمال کنار گذاشتن فیلم The Flash به واسطه حواشی ازرا میلر

21 مرداد 1401 - 14:00

کمپانی برادران وارنر هنوز نسبت به سرنوشت فیلم The Flash مردد بوده و حتی لغو کامل آن جزو گزینه‌های آنان قرار گرفته است.

در سال 2014 استودیو دی‌سی اعلام کرد که قصد ساخت فیلم اختصاصی فلش را در برنامه‌های خود قرار داده است. با اکران فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice که شاهد حضور کوتاه ازرا میلر (Ezra Miller) بودیم، رسماً شاهد آغاز داستان‌های فلش در دنیای سینمایی دی‌سی تحت عنوان DCEU هستیم.

حال علی‌رغم این که طی سالیان گذشته دنیای ساخته شده توسط زک اسنایدر (Zack Snyder) کاملاً نادیده گرفته شد، اما فیلم The Flash همچنان به ساخت خود ادامه داد تا جایی که حتی شاهد اضافه شدن بتمن‌های مایکل کیتون (Michael Keaton) و بن افلک (Ben Affleck) نیز بوده‌ایم.

با این حال طبق گزارشی که خبرگزاری هالیوود ریپورتر منتشر کرده است، کمپانی برادران وارنر به دلیل صدماتی که حواشی ازرا میلر می‌تواند به این فیلم در زمان اکران وارد نماید نگرانی شدیدی داشته و اگر که این قضیه طی هفته‌های آینده خبرساز شود، می‌تواند منجر به لغو کامل فیلم مورد نظر گردد.

طی چند ماه گذشته این بازیگر پرحاشیه با رفتار غیرحرفه‌ای خود در صدر اخبار جهان بوده است. از ضرب و شتم در رستوران‌های هاوایی گرفته تا دزدی از خانه مردم در شهر ورمانت، او نه تنها باعث ضربه به کارنامه هنری‌اش شده است، بلکه باعث شده تا فیلم فلش با هزینه‌های سراسم‌آوری که برایش تدراک دیده شده، در معرض خطر قرار بگیرد.

طبق گزارش منتشر شده، 3 گزینه پیش روی فیلم اختصاصی فلش قرار دارد: نخست، ازرا میلر باید از عموم مردم عذرخواهی کرده و وارد روند درمانی شود که می‌تواند تاثیر مثبتی روی آینده سینمای دی‌سی داشته باشد. گزینه دوم، جایگزینی ازرا میلر با بازیگری جدید بوده که بتواند در پروژه‌های آینده این کمپانی نیز به ایفای نقش بپردازد. سومین گزینه نیز کنار گذاشتن کامل فیلم فلش بوده که با توجه به بودجه 200 میلیون دلاری‌اش، می‌تواند منجر به ضرردهی گسترده کمپانی برادران وارنر شود.

در هر حال هنوز هیچ تصمیم قطعی گرفته نشده و تمام گزینه‌های نام برده شده وابسته به زمان خواهند بود. با توجه به این که فیلم The Flash برای اکران در تاریخ 23 ژوئن 2023 (2 تیر 1402) در نظر گرفته شده است، به زودی شاهد تصمیم نهایی حول محور این فیلم پر هزینه DCEU خواهیم بود.

منبع: کولایدر

DARKSIRENArmageddon77امیراتزیو آدیتورهmeysambReversepointLonesome guy(Squatlatex(Old man editionAlbert

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید