عدم صدور چراغ سبز ساخت فیلم The Batman 2

21 مرداد 1401 - 09:19

طبق گزارشات منتشر شده، فیلم The Batman 2 هنوز برای ساخت چراغ سبز دریافت نکرده و سال‌ها تا اکران آن در سینما فاصله داریم.

فیلم The Batman با هنرنمایی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) که در بحبوحه همه‌گیری کرونا اکران شده بود، موفق شد تا نه تنها نظر مثبت مننقدین را نسبت به خود جلب نماید، بلکه با استقبال گسترده‌ای از سمت مردم روبرو شود تا به فروش 770.8 میلیون دلاری دست پیدا کند. این مسئله باعث شد تا زمزمه ساخت دنباله آن قوت بگیرد.

با این حال طبق تازه‌ترین گزارشی که خبرگزاری ورایتی منتشر کرده است، ساخت فیلم The Batman 2 هنوز از سوی کمپانی برادران وارنر چراغ سبزی دریافت نکرده و هیچ تضمینی برای آن وجود ندارد! گفته می‌شود که این دنباله توسط مت ریوز (Matt Reeves) به آرامی روند خود را طی می‌کند و حتی اگر چراغ سبز ساخت آن صادر شود، با این حال سال‌های زیادی تا اکران در سینما فاصله خواهد داشت.

فیلم بتمن یک موفقیت تمام عیار برای کمپانی برادران وارنر بود و عدم صدور چراغ سبز برای ساخت دنباله آن باعث تعجب سینماگران شده است. این احتمال وجود دارد که به دلیل ادغام برادران وارنر دیسکاوری، سران این کمپانی هنوز به جمع‌بندی برای ساخت برخی از آثار خود نرسیده و این امر کمی زمان‌بر خواهد بود.

با توجه به لغو ساخت فیلم Batgirl که تمام سینماگران را در شوکی عظیم فرو برد، این نگرانی را ایجاد کرده که دنیای خلق شده توسط مت ریوز با خطر مواجه باشد. در هر حال باید صبر کرد و دید که شوالیه جدید گاتهام به چه سرنوشتی دچار خواهد شد. در حال حاضر مت ریوز درگیر ساخت سریال The Penguin بوده و The Batman 2 در اولویت بعدی این کارگردان قرار دارد.

منبع: IGN

DARKSIRENHerfeiy77Mr.BadGuyvafadarmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید