تصویر جدید از جانی دپ در فیلم Jeanne Du Barry

20 مرداد 1401 - 13:02
فیلم Jeanne Du Barry

به تازگی تصویری از جانی دپ در نقش لویی پانزدهم در فیلم فرانسوی Jeanne Du Barry منتشر شده است.

فیلم ژان دو باری (Jeanne Du Barry) اثری تاریخی از کشور فرانسه به شمار می‌رود که جانی دپ (Johnny Depp) در آن نقش اصلی را به تصویر می‌کشد. جانی در این فیلم نقش پادشاه لویی پانزدهم را بازی می‌کند و به نحوی، بازگشت این بازیگر به دنیای سینما را رقم می‌زند.

فیلم «ژان دو باری» داستانی عاشقانه و تاریخی از پادشاه لویی پانزدهم و آخرین معشوقه‌اش به نام ژان دو باری با بازی مایوین (Maïwenn Le Besco) را دنبال می‌کند. ژان دو باری در فقر مطلق زندگی می‌کرده و از یک زن از طبقه کارگر به زنی برجسته در دربار پادشاه فرانسه تبدیل می‌شود. کارگردانی این فیلم را نیز خود مایوین در دست دارد.

جانی دپ به دنبال طلاق از همسر خود یعنی امبر هرد (Amber Heard) و همچنین دادگاه‌های متعدد با او، مدتی از بازیگری دور بود و در حقیقت، هیچ کدام از استودیوهای هالیوودی دوست نداشتند تا با او همکاری کنند. با این حال، سینمای فرانسه با آغوش باز از جانی دپ پذیرایی کرده و فیلم «ژان دو باری» بازگشت جانی دپ به دنیای سینما را رقم می‌زند.

علاوه بر جانی دپ و مایوین، بازیگران برجسته و بااستعداد دیگری نیز در فیلم «ژان دو باری» حضور دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به بنجامین لاورنه (Benjamin Lavernhe)، پیر ریشار (Pierre Richard)، ملویل پوپو (Melvil Poupaud)، نوئمی لووفسکی (Noémie Lvovsky)، پاسکال گرگوری (Pascal Greggory) و ایندیا هائیر (India Hair) اشاره کرد.

مایوین علاوه بر کارگردانی فیلم «ژان دو باری» به همراه تدی لوسی مودست (Teddy Lussi-Modeste) فیلم‌نامه این اثر را قلم زده است. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از جانی دپ در این فیلم را مشاهده کنید. در حال حاضر تاریخ اکران فیلم «ژان دو باری» مشخص نشده است.

فیلم Jeanne Du Barry

منبع: کولایدر

DARKSIRENmeysambMãhdīærامیرAmir Ringo

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید