سایت پلی استیشن اکنون میزبان صفحه‌ای مخصوص بازی‌های PC است

20 مرداد 1401 - 08:44

به نظر می‌رسد که پلی‌ استیشن انتشار بازی‌ها روی رایانه‌های شخصی را کاملا جدی می‌گیرد، چرا که یک وب‌سایت رسمی برای این موضوع تاسیس شده است.

پلی استیشن در ادامه تلاش‌های خود برای انتشار بازی‌های استودیوهای پلی استیشن روی رایانه شخصی، اکنون یک صفحه جدید را در وب سایت رسمی خود برای PC گیمرها باز کرده است. در حالی که هیچ اعلامیه جدیدی برای این تصمیم وجود ندارد، این امر تایید می‌کند که سونی به طور جدی در حال انتشار بازی‌ها روی رایانه شخصی است. جالب اینجاست که این وب‌سایت نه تنها بازی‌های فرست پارتی پلی‌ استیشن را نشان می‌دهد، بلکه سایر بازی‌های پلی‌ استیشن را نیز فهرست می‌کند.

بازی‌های جدیدی که اخیرا برای رایانه‌های شخصی عرضه شدند، شامل عناوین فرست پارتی مانند God of War، Horizon Zero Dawn و Days Gone و همچنین Helldivers و Predator Hunting Grounds می‌شوند. به نظر می‌رسد که این بخش در وب‌سایت پلی‌ استیشن برای مخاطبانی طراحی شده است که عموما با بازی‌های رایانه شخصی آشنا نیستند.

در میان پرسش‌های متداول، بیانیه‌ای وجود دارد که کنترلرهای DualSense را می‌توان برای اجرای بازی‌ها در رایانه شخصی مانند DualShock 4 استفاده کرد. بازی‌ بعدی استودیوهای پلی‌ استیشن که برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود، Marvel’s Spider-Man Remastered است که قرار است در تاریخ 21 مرداد 1401 (12 آگوست 2022) منتشر شود.

110077BlackCityBATMANAli slhLonesome guyA,shKRATOSEFAN1Albertناتی گادLevi🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Tlou part 2 game of the centuryXbox2AliAtomic Soldier(Squatlatex(Old man editionJin sakaiEllie TerminatorThe Red Devilmore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید