فیلم John Wick 4 طولانی‌ترین فیلم این فرنچایز است

19 مرداد 1401 - 21:01
فیلم John Wick 4

به گفته کارگردان فیلم John Wick 4 یعنی چاد استاهلسکی، این فیلم نسبت به آثار قبلی مدت زمان بیشتری خواهد داشت.

فیلم جان ویک ۴ (John Wick 4) جدیدترین فیلم از این فرنچایز به شمار می‌رود که کارگردانی آن را چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) برعهده دارد. او یکی از تهیه‌کننده‌های فیلم شیفت روز (Day Shift) به کارگردانی جی جی پری (J. J. Perry) است که به زودی روی سرویس آنلاین نتفلیکس پخش خواهد شد.

چاد استاهلسکی در مصاحبه خود در مورد فیلم «شیفت روز»، صحبت‌هایی در مورد فیلم «جان ویک ۴» و وضعیت تدوین این فیلم انجام داده است. استاهلسکی در این مصاحبه آشکار کرده که فیلم «جان ویک ۴» نسبت به سه فیلم قبلی طولانی‌تر خواهد بود اما نه خیلی زیاد.

مدت زمان اولین فیلم «جان ویک» ۱۰۱ دقیقه، دومین فیلم ۱۲۲ دقیقه و سومین فیلم نیز ۱۳۱ دقیقه بود. از همین رو، انتظار می‌رود که فیلم «جان ویک ۴» حداقل ۱۳۲ دقیقه یعنی دو ساعت و ۱۲ دقیقه باشد. چاد استاهلسکی در پاسخ به وضعیت تدوین این فیلم گفته:

ما در مراحل پایانی تدوین هستیم و به زودی نیز به سراغ اضافه کردن موسیقی خواهیم رفت. تایلر بیتس (Tyler Bates) موسیقی متن این فیلم را ساخته که من آن را بسیار دوست دارم. در ادامه نیز دیگر موارد جلوه‌های ویژه فیلم را اضافه خواهیم کرد. در کل، به تکمیل شدن فیلم بسیار نزدیک هستیم.

چاد استاهلسکی همچنین در مورد به اجرا در آوردن سکانس‌های اکشن فیلم «جان ویک ۴» و نحوه فیلمبرداری آن‌ها نیز توضیحاتی ارائه داده است. او گفته:

موانع فیزیکی مختلفی برای خلق سکانس‌های اکشن در فیلم «جان ویک ۴» وجود داشتند که پیدا کردن راه‌حل برای آن‌ها بسیار چالش‌برانگیز و خوب بوده است. در یکی از سکانس‌ها، مقدار بسیار زیادی آب وجود دارد که در ابتدا فیلمبرداری آن بسیار سخت به نظر می‌رسد اما در نهایت توانستیم به بهترین شکل ممکن آن سکانس را به تصویر بکشیم.

فیلم «جان ویک ۴» برای اکران در تاریخ ۲۴ مارس سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: کولایدر

DARKSIRENAmir RingoX_Wolverine_XBahadorتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)meysamb1100علیBATMANArnaldSky Man

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید