گزارش: توسعۀ ریبوت Perfect Dark عالی پیش می‌رود

18 مرداد 1401 - 19:22

گزارشاتی وجود دارد مبنی بر این‌که روند توسعۀ ریبوت Perfect Dark، ساختۀ استودیوی اِنشتیو (The Initiative)، به خوبی در حال پیش‌روی است.

حداقل این چیزی است که جز کوردن (Jez Corden)، یکی از خبرنگاران وب‌سایت Windows Central، گفته که از آن مطلع شده است. آقای کوردن در آخرین قسمت پادکست Xbox Two، با میزبان دیگر برنامه دربارۀ استودیوی اِنشتیو گفت‌و‌گو کردند.

او اشاره کرد که بسیاری از اخبار منتشر شده دربارۀ خروج افراد از استودیو و موارد این چنینی را تنها شنیده‌ایم و خود استودیو هنوز اطلاعاتی منتشر نکرده است. کوردن در ادامه اشاره کرد که شخصی با او تماس گرفته و دربارۀ بازی آیندۀ استودیوی صحبت کرده است. شخص مذکور به او اشاره کرده که روند توسعۀ بازی بسیار خوب پیش می‌رود.

اطلاعات بیشتری در این پادکست منتشر نشد، اما با این حال نیز موضوع قابل توجهی است، خصوصاً از آن جهت که گزارشات زیادی، حاکی از خروج کارمندان بسیاری از استودیوی بالاردۀ مایکروسافت بودند. همان‌طور که سال گذشته اعلام شد، ریبوت Perfect Dark قرار است حاصل همکاری بین استودیوی اِنشتیو و کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) باشد.

بازی Perfect Dark به صورت رسمی در آذر ماه 1399 (دسامبر 2020)، برای ایکس باکس و PC معرفی شد.

Man mamadamDARKSIRENSkyrim : The Elder Scrolls Vمن محمد حسین کریمی هستم از اون تاریخی که یه سونی فن بهم تجاوز جنسی کرد هیتر سونی شدمامینناتی گادتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Arnaldamir_hasanpoorBATMANmeysambایمان غلامی مهرآبادیEllie Terminatorجیم خالی بند «رگناروک 2020 عرضه میشه»vitto corleoneAtomic SoldierTlou part 2 game of the centuryامیر حسینsorenaAshen undead the bearermore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید