ظاهراً اولین ویدیو از مدل سفید کنترلر Elite 2 فاش شده است

18 مرداد 1401 - 18:43

ویدیویی که به نظر می‌رسد نشان دهندۀ مدل سفید کنترلر Xbox Elite 2 باشد، در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

تصویری از کنترلر سفید سری دوم Elite در ماه مارس انتشار یافت، اما از آن زمان اطلاعات دیگری دربارۀ این محصول به اشتراک گذاشته نشد. اگرچه، ویدیویی از یک یوتیوبر به نام Nicholas Lugo، در ماه جولای منتشر شد و تا قبل از ‌این‌که کاربری در توییتر، در روز گذشته آن را کشف کند، ناشناخته باقی مانده بود.

در ویدیوی مذکور، فردی که آن را ضبط کرده، این کنترلر را با عنوان «تنها کنترلر سفید Xbox Elite در آمریکا» خطاب می‌کند. به نظر می‌رسد که کنترلر نشان داده شده واقعی باشد (اما چسب پشت آن به راحتی باز می‌شود که نشان می‌دهد جعبۀ آن قبلاً باز شده است)، ولی هیچ اطلاعاتی از چگونگی دسترسی به این کنترلر توسط Lugo فراهم نشده است.

باید منتظر ماند تا مایکروسافت، مدل سفید Xbox Elite 2 را تأیید کند.

سری دوم کنترلرهای Elite که در اصل تنها با رنگ‌ سیاه در دسترس قرار دارد (به جز یک نسخۀ Limited Edition Halo که از آن وجود دارد)، در نوامبر 2019 عرضه شده است. طبق گفته‌های این شرکت، این پیشرفته‌ترین کنترلر در جهان است و چرخۀ ساخت آن، چهار سال به طول انجامید. قابلیت‌های آن شامل آنالوگ‌های قابل تعویض، ویژگی‌های شخصی‌سازی عالی ظاهری و نرم‌افزاری و موارد بسیار دیگر می‌شود، این کنترلر تا 40 ساعت عمر باطری دارد و اولین کنترلر Xbox است که باطری داخلی برای آن تعبیه شده است.

ویدیوی منتشر شده که ظاهراً مربوط به مدل سفید این کنترلر است را می‌توانید در ادامه تماشا کنید:

armanتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)DARKSIRENPashmak..darhalkhabPlayStation Studios PS5Dr.PyroMohzadmeysambامیرAshen undead the bearerعلیBATMANامیر حسینکاکاسنگیABDVD

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید