تاریخ اکران فیلم Sonic the Hedgehog 3 اعلام شد

18 مرداد 1401 - 16:00

سرانجام کمپانی پارامونت بازه زمانی اکران فیلم Sonic the Hedgehog 3 را اعلام کرد تا طرفداران این فرنچایز برای ماجراجویی‌های جدید سونیک آماده باشند.

دنیای سونیک در سینما با فیلم Sonic the Hedgehog در سال 2020 آغاز شد که به دلیل استقبال مناسبی که از آن صورت گرفت، منجر به اکران یک دنباله در سال 2022 شد که باعث گردید تا جهان این فرنچایز بیش از پیش گسترس یابد. زیرا در کنار ساخت فیلم سوم، پارامونت در نظر دارد تا سریال اختصاصی Knuckles را برای پخش آماده نموده که حول محور شخصیت ناکلز با صداپیشگی ادریس البا (Idris Elba) خواهد بود.

حال نیز در تازه‌ترین گزارش منتشر شده، بازه زمانی اکران فیلم Sonic the Hedgehog 3 مشخص گردیده و طرفداران این فرنچایز باید تا 20 دسامبر 2024 (30 آذر 1403) برای تماشای ماجراجویی‌های جدید سونیک و دوستانش صبر نمایند.

هاروکی ساتومی (Haruki Satomi) که به عنوان مدیر عامل کمپانی سگا شناخته می‌شود، درباره فیلم سوم این فرنچایز اعلام کرده بود که:

از همکاری با کمپانی پارامونت برای خلق نخستین مجموعه فیلم با محوریت سونیک بسیار خرسند هستیم و در نظر داریم تا فیلم سوم این مجموعه را به بهترین شکل ممکن برای طرفداران به ارمغان بیاوریم. سونیک برای بیش از 30 سال متوالی مورد توجه تمام مردم جهان بوده و با همکاری پارامونت قصد داریم تا لحظاتی به یاد ماندنی را برای شما خلق نماییم.

با توجه به وقایع پایانی فیلم Sonic the Hedgehog 2 که منجر به معرفی شخصیت محبوب شدو شد، قطعاً در فیلم سوم رویارویی او با سونیک برای طرفداران این مجموعه هیجان‌انگیز خواهد بود.

منبع: مووی‌وب

❤GOD OF WAR❤AMIR WAZOWSKIBATMANABDVDmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید