چاد استاهلسکی همچنان در حال توسعه فیلم Highlander است

18 مرداد 1401 - 14:02
هنری کویل

چاد استاهلسکی در مصاحبه تازه خود به صحبت در مورد توسعه ریبوت فیلم Highlander با بازی هنری کویل پرداخته است.

حدود یک سال پیش بود که خبر ایفای نقش اصلی ریبوت فیلم کوه‌نشین (Highlander) توسط هنری کویل (Henry Cavill) به بیرون درز کرد. این انتخاب نیز با استقبال بسیار خوبی روبه‌رو شد چراکه هنری کویل به عنوان یک بازیگر انگلیسی توانسته در آثار اکشن بسیار برجسته و خوبی همچون سریال ویچر (The Witcher) و فیلم‎‌های سوپرمن (Superman) بازی کند.

چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) وظیفه توسعه این فیلم تازه را برعهده دارد. او بیشتر برای ساخت فیلم جان ویک (John Wick) شناخته می‌شود و اخیرا نیز در مصاحبه تازه خود در مورد توسعه فیلم جدید «کوه‌نشین» با بازی هنری کویل صحبت کرده است. او در این صحبت‌های خود خبرهای امیدوارکننده‌ای از این پروژه داده است. او گفته:

ما در مرحله اصلاح و بهبود داستان فیلم هستیم. نکته بسیار مهم آن است که ما می‌دانیم به دنبال ساخت چه فیلم هستیم و همین به ما کمک کرده تا مسیر داستانی را بهتر شکل بدهیم. فعلا باید روی آن کار کنیم تا به مرحله‌ای برسیم که داستان و فیلم‌نامه آماده ساخت باشد. ما پیشرفت خوبی داشتیم که امیدوارکننده به نظر می‌رسد.

Ghost of tsushima

چاد استاهلسکی علاوه بر توسعه ریبوت فیلم «کوه‌نشین» در حال توسعه اقتباسی بر اساس بازی شبح سوشیما (Ghost of Tsushima) و همچنین پروژه‎‌ای تحت عنوان شیبومی (Shibumi) برای کمپانی برادران وارنر است. حالا باید منتظر ماند و دید که کدام یک از این پروژه‌ها زودتر به مرحله ساخت می‌رسد.

چاد استاهلسکی همچنین خبر مذاکره با هنری کویل برای ایفای نقش اصلی فیلم «کوه‌نشین» را تایید کرده و اظهار داشته که او بازیگری بسیار توانمند و برجسته است و می‌تواند این نقش را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشد. در حال حاضر، تاریخ اکرانی برای این فیلم توسط کمپانی لاینزگیت تعیین نشده است.

منبع: کولایدر

DARKSIRENmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید