مجموعه فیلم‌های ترسناک Paranormal Activity با فیلم بعدی به پایان می‌رسند

18 مرداد 1401 - 13:01
فیلم Paranormal Activity

جیسون بلوم در مصاحبه جدید خود در مورد به پایان رسیدن مجموعه فیلم‌های Paranormal Activity صحبت کرده است.

فیلم فعالیت فراطبیعی: نزدیک‌ترین خویشاوند (Paranormal Activity: Next of Kin) جدیدترین اثر از مجموعه فیلم‌های فعالیت فراطبیعی (Paranormal Activity) به شمار می‌رود که در سال گذشته میلادی روی پرده سینماها اکران شده بود.

حالا جیسون بلوم (Jason Blum) مدیر استودیو بلوم‌هاوس در جدیدترین مصاحبه خود به صحبت در مورد این مجموعه فیلم ترسناک پرداخته و اشاره‌هایی نیز به اتمام این فرنچایز داشته است. جدیدترین فیلم از این فرنچایز قرار است سال آینده میلادی روی پرده سینماها اکران شود و پس از آن نیز این فرنچایز به اتمام می‌رسد. جیسون بلوم اظهار داشته که پس از اکران فیلم جدید «فعالیت فراطبیعی» این مجموعه به پایان می‌رسد ولی این امکان نیز وجود دارد که بعدا،‌ این فرنچایز احیا شود و آثار تازه‌ای در آن ساخته شوند.

اولین اثر از این فرنچایز در سال ۲۰۰۷ میلادی روی پرده سینماها اکران شد و سبک فیلم‌سازی و فیلمبرداری آن شبیه به فیلم پروژه جادوگر بلر (The Blair Witch Project) بود. فیلم‌های دوم، سوم و چهارم این فرنچایز نیز به ترتیب در سال ۲۰۱۰، ۲۰۱۱، ۲۰۱۲ ساخته و پخش شدند.

فیلم فعالیت فراطبیعی: نشانه گذاری شده‌ها (Paranormal Activity: The Marked Ones) در سال ۲۰۱۴ میلادی و فیلم فعالیت فراطبیعی: بعد شبح (Paranormal Activity: The Ghost Dimension) در سال ۲۰۱۵ میلادی روی پرده سینماها اکران شدند. آخرین فیلم این مجموعه نیز تحت عنوان فیلم «فعالیت فراطبیعی: نزدیک‌ترین خویشاوند» در سال ۲۰۲۱ روی سرویس پارامونت پلاس عرضه شده بود.

با اینکه اولین فیلم این مجموعه توانست تحسین منتقدان و بینندگان را برانگیزد و به موفقیت قابل توجهی دست پیدا کند اما دنباله‌های آن از تکرار موفقیت فیلم اصلی باز ماندند و عملکرد متوسطی داشتند. با این حال، ایجاد وقفه در این فرنچایز می‌تواند به آینده آن کمک شایانی بکند.

کمپانی بلوم‎‌هاوس قرار است هشتمین فیلم از مجموعه «فعالیت فراطبیعی» را بسازد و در حال حاضر نیز تاریخ اکرانی برای آن تعیین نکرده است.

منبع: کولایدر

DARKSIRENmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید