اولین تیزر از بازی Tekken 8 منتشر شد

17 مرداد 1401 - 12:07

به نظر می‌رسد که در مراسم EVO 2022 تیزری بسیار کوتاه از بازی بعدی Tekken به نمایش در آمده است. احتمالاً در سال جاری به طور کامل از این عنوان رونمایی خواهد شد.

در جریان رویداد قهرمانی عناوین مبارزه‌ای بازی‌های ویدیویی EVO، کلیپ کوتاهی به اشتراک گذاشته شد که کازویا (Kazuya) را در انتهای بازی و در حال گرفتن انتقام از پدر خود، Heihachi، نمایش می‌دهد. به جای این که کلیپ به صورت عادی و مشابه با اثر قدیمی به پایان برسد، ناگهان شاهد صورت پیرتر کازویا به همراه چشم قرمزش هستیم. در نهایت، دو واژۀ “Get Ready” به نمایش در می‌آید.

ویدیو کمتر از 30 ثانیه است، اما برخی باور دارند که با ریمیک اثر اصلی طرف هستیم و عده‌ای به یک نسخۀ جدید و ادامه اشاره دارند. با توجه به این که ناگهان شاهد صورت پیرتر کازویا هستیم، احتمالاً باندای نامکو به ریمیک اشاره ندارد.

سال گذشته در افشاسازی گستردۀ انویدیا و فهرست بازی‌های ثبت شده، شاهد نام Tekken 8 نیز بودیم. تا به این لحظه تعداد زیادی از عناوین فاش شده از جمله GTA: The Trilogy ،Street Figher 6 و نسخۀ رایانه شخصی God of War تایید شده‌اند.

تیزر منتشر شده را در ادامه مشاهده می‌کنید:

نظر شما در این باره چیست؟

موای77بهزاد سالمیاتزیو آدیتورهRezag1matrix4221489Amogusvahid gamerArmageddonMamad_rzInvisible bearded userHerfeiyPashmak..darhalkhabDr.PyromeysambLonesome guyامیر حسینگیمری عادیMohsenj74Albertmore

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید