تریلر تازه انیمه Chainsaw Man + تاریخ پخش

15 مرداد 1401 - 15:02
انیمه Chainsaw Man

به تازگی تریلری تازه برای انیمه Chainsaw Man منتشر شده است که اهریمن‌ها و شکارچیان اهریمن‌ها را نشان می‌دهد.

استودیو ماپا به تازگی سومین تریلر رسمی برای انیمه چینسا من (Chainsaw Man) را منتشر کرده است. این تریلر تازه صحنه‌هایی خونین از این اقتباس از مانگا را برای بیننده‌ها به تصویر می‌کشد و اهریمن‌ها و شکارچیان اهریمن‌ها را نشان می‌دهد.

انیمه و مانگای «چینسا من» داستان جهانی را روایت می‌کند که در آن، اهریمن‌ها و شکارچیان اهریمن‌ها وجود دارند و طرفین نیز به دنبال نابود کردن دیگری هستند. شیاطین و اهریمن‌ها از ترس انسان‌ها متولد می‌شوند و معمولا نیز به دنبال ایجاد بدبختی و بیچارگی هستند. با این حال، موارد استثنایی در بین آن‌ها نیز وجود دارد.

برخی از انسان‌ها قادر بودند که با این اهریمن‌ها پیوند برقرار کنند و قدرت‌های خاصی بدست بیاورند که به آن‌ها شکارچیان اهریمن گفته می‌شود. شخصیت اصلی این داستان نیز چنین فردی است. به دنجی خیانت می‌شود و در حال مرگ است و در همین حین نیز با اهریمن دست‌آموز خود به نام پوچیتا ارتباط برقرار می‌کند. این کار، او را از مرگ نجات می‌دهد و به یک فرد دو رگه انسان و اهریمن تبدیل می‌شود. او با این قدرت‌های تازه خود به سازمان شکارچیان اهریمن می‌پیوندد، سازمانی که به دنبال نابود کردن اهریمن‌ها است.

در تریلر منتشر شده برای انیمه «چینسا من» به خوبی صحنه‌های اکشن و خونین به نمایش در می‌آیند و شخصیت اصلی داستان یعنی دنجی نیز نشان داده می‌شود که با اره‌برقی‌های خود اهریمن‌ها را از بین می‌برد. این تریلر همچنین دیگر کاراکترهای این انیمه را نیز به تصویر می‌کشد.

تریلر منتشر شده برای انیمه «چینسا من» را می‌توانید در ادامه مشاهده یا دانلود کنید. این انیمه برای پخش در ماه اکتبر سال جاری میلادی (مهر ماه ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده اما در حال حاضر تاریخ دقیق پخش این اثر تعیین نشده است.

منبع: کولایدر

یوهانLonesome guyJin sakaimeysambmasoud pc gamerFlochamiklov

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Flochamiklov گفت:

  اینطور که بوش میاد سانسور زیاد نداره!

  samulیوهان
 • DuckFather گفت:

  این انیمه معرکه میشه فقط یه نگرانی دارم امیدوارم مثه اتک تریلر نداده باشن که تریلر با انیمیشن اصل چندتا تفاوت کلیدی داشت اگه انیمیشن اینقدر روون باشه و اقتباس عالی داشته باشه و به مانگا متعد باشه با اعتماد میتونم بگم بهترین شونن چندسال اخیره من کسیم که همه انیمه های ممکنه رو دیده و از همه منظورم همه هست چین سا من خیلی جدیده یه روجی به ژانر شونن داد خداروشکر شنیدم رییس اصلی ماپا عاشق مانگای چین سا من هست پس خیلی امید دارم به این اقتباس بعد فاجعه اتک و اون پایان بندی عجیب و به شدت مزخرف این مانگا واقعا حالمو جا اورد امیدوارم انیمش به مانگا وفادار باشه و شاهد شاهکار باشیم

  samulیوهان
 • javad-1383 گفت:

  یوتیوبر ها ساعت اول نقد و برسیش هم انجام دادن 🙃

  Amir(PC & PS4)یوهان
 • soheil گفت:

  فاااییینلییییی ماپا تصمیم گرفت تاریخ عرضه بده
  ببینیم چیکار کردن با این
  به خاطر این قسمتای اخر اتک ان تایتان و ی سال تاخیر زدن

  یوهان
 • RAGNARÖK گفت:

  به به به به بــــــه
  خون و خونریزی😋😋😋
  چقد دلچسب

  یوهان
 • SaGaJje گفت:

  سطح فنی انیمه در حد سینمایی های گرون قیمت این صنعت بود یک سری از شات ها مشخصاً نشون میداد که اثر از نظر فنی و کارگردانی قراره انقلابی به پا کنه ، هر چند با این تیم قدرتمند اصلا دور از ذهن نبود ، اگر دقت کنید انیمه اصلا سانسور نداشت بر عکس ، پرجزییات تر هم بود ، همون صحنه که صورت و دنجی پاره میشه و اره در میاد … اوففف
  صداگذار ها هم اکثرا تازه کار ترن که جالبه که از ویس اکتور های قدیمی و معروف استفاده نکردن ، حق میدم ماپا اتک و داده بود دنده دو 😂😂

  samulAmir(PC & PS4)یوهان
 • یوهان گفت:

  اووف این اثر مانگاش فوق العاده ست انیمه اش هم مطمئنم موفق میشه😎😌👌

  ㄒ卄乇 Ҝ几丨Ꮆ卄ㄒsamul
 • SiRSiNa گفت:

  کرکتر زنه زیادی جیغ جیغو بود ، خدا به گوشام رحم کنه

  samul
 • eren گفت:

  کاش رو پارت سوم اتکم همین قدر عالی کار کنن