جزئیاتی از بازی Wo Long: Fallen Dynasty فاش شد

15 مرداد 1401 - 11:35

ساعاتی پیش اطلاعاتی از بازی مورد انتظار آینده‌ی استودیوی خالق Nioh یعنی تیم نینجا با نام Wo Long: Fallen Dynasty فاش شد و در دسترس عموم قرار گرفت.

چنین به نظر می‌رسد که اطلاعات زیادی از گیم‌پلی بازی آینده‌ی استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) یعنی Wo Long: Fallen Dynasty فاش شده است. همانطور که از قبل می‌دانید، فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda) و ماساکی یاماگیوا (Masaaki Yamagiwa) قبلاً به ترتیب روی Nioh و Bloodborne کار کرده‌اند، بنابراین انتظار می‌رود که Wo Long: Fallen Dynasty برخی از عناصر گیم‌پلی این بازی‌ها را در خود داشته باشد.

قبل از هر چیزی توصیه می‌کنیم این اطلاعات را به عنوان شایعه در نظر بگیرید، چرا که منبع این خبر 4Chan است و احتمال دارد که برخی از این اطلاعات و یا حتی تمامی آن ساختگی باشند. با این حال، با توجه به جزئیاتی که فاش شده است، احتمالاً این موارد واقعی باشند.

اطلاعات فاش شده از مکانیک‌های مبارزه‌ای این بازی آغاز می‌شود که ظاهراً بر اساس پنج عنصر (چوب، آب، آتش، فلز و خاک) است. هر عنصر ظاهراً نشان دهنده‌ی سبک خاصی از مبارزه مانند حمله، دفاع و فرار و غیره است. همانطور که از توسعه‌دهندگان Nioh و Bloodborne انتظار می‌رود، دفاع از حرکات متقابل تشکیل شده است و مطمئناً شما قادر خواهید بود حملات را Parry کنید و در ازای آن ضربه‌ی سنگینی به دشمنانتان وارد کنید.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty ظاهراً همچنین دارای یک سیستم درجه‌ی سختی پویا است. اگر با یک نبرد سخت روبرو هستید، ابتدا می‌توانید چند نبرد ساده‌تر انجام دهید که به نوبه خود می‌توانند نبردهای سخت را نسبتاً آسان‌تر کنند. این موضوع می‌تواند مانند سیستم boost عمل کند که معمولاً از طریق آیتم‌های موجود در بازی‌ها استفاده می‌شوند.

در این بازی با بسیاری از شخصیت‌های معروف چینی از جمله لو بلو (Lu Blu) مبارزه خواهید کرد. خالق شخصیت‌ها در بازی Wo Long: Fallen Dynasty مسیری یکسان با Nioh پیش گرفته است و این موضوع می‌تواند یک امتیاز مثبت برای آن باشد.

بازی Wo Long: Fallen Dynasty در حال حاضر قرار است تا در اوایل سال 2023 منتشر شود. این بازی برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در حال توسعه است.

DARKSIRENKurosHerfeiyo0ashil0oexampleSky Man#ONLY_PS5Arnaldamir_hasanpoorAlbertmasoud pc gamerتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Playground GamesChiefGrandWardenJin sakaimeysamb💫Mohsenj74,tarnished

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید