آغاز تمرینات رایان رینولدز برای فیلم Deadpool 3

15 مرداد 1401 - 13:00

با آغاز مراحل پیش تولید فیلم Deadpool 3، مربی رایان رینولدز تصویری از تمرینات بدنی وی را منتشر کرده است.

با خرید کمپانی فاکس قرن بیستم توسط دیزنی، یکی از مسائلی که سینماگران را نگران کرده بود، آینده فرنچایز ددپول در دستان کمپانی جدیدش بود. Deadpool 3 که سه‌گانه این شخصیت را به اتمام خواهد رساند، به خیر و خوشی مراحل پیش تولید خود را آغاز کرده و ستاره این فیلم یعنی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) برای ایفای دوباره نقش وید ویلسون تمرینات ورزشی خود را شروع کرده است.

مربی این ستاره سینما، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام اعلام کرد که پس از گذشت 4 سال از اکران Deadpool 2، او برای بازگشت به نقش خود آماده می‌شود.

کوین فایگی (Kevin Feige) رئیس استودیو مارول به طرفداران اطمینان داده بود که ددپول 3 با رده سنی بزرگ‌سال ساخته خواهد شد و نویسندگان این پروژه نیز تمام سعی خود را خواهند کرد تا بهترین داستان ممکن را برای تکمیل سه‌گانه این شخصیت محبوب روایت کنند.

دو فیلم اول این فرنچایز با وجود برخورداری از رده سنی بزرگ‌سال، موفق شدند تا فروشی بالغ بر بیش از 1.5 میلیارد دلار را رقم بزنند؛ مسئله‌ای که محبوبیت ددپول را در نزد سینماگران ثابت می‌کند.

فیلم Deadpool 3 که توسط شان لوی (Shawn Levy) کارگردانی خواهد شد، هنوز از هیچ تاریخ اکرانی برخوردار نیست. موضوعی که مارول می‌تواند در مراسم D23 پیش رو از آن رونمایی کند.

منبع: کامینگ‌سون

DARKSIRENیوهانmeysambعلی

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید