فیلم Garfield کریس پرت سال 2024 منتشر خواهد شد

14 مرداد 1401 - 21:12

کریس پرت یکی از مشهورترین بازیگران حال حاضر هالیوود است و او برای صداپیشگی مشهورترین گربه جهان، گارفیلد، انتخاب شده است. این فیلم تا سال 2024 به تعویق افتاد.

فیلم گارفیلد با بازی کریس پرت ابتدا برای انتشار در تاریخ 22 نوامبر سال 2023 (1 آذر 1402) برنامه ریزی شده بود ولی اخیرا اعلام شد که تاریخ انتشار این فیلم تا 16 فرویه 2024 (27 بهمن 1402) به تعویق افتاده است. هیچ اطلاعاتی از داستان این فیلم منتشر نشده است. در توضیح این فیلم آمده است که: «این انیمیشن بر اساس گربه‌ دوست داشتنی عاشق لازانیا مجموعه کتاب‌های مصور می‌باشد.»

کریس پرت برای صداپیشگی این شخصیت انتخاب شده است و ساموئل ال. جکسون در نقش ویک پدر گارفیلد، شخصیتی که تا به حال در کتاب‌های مصور و فیلم‌ها حضور نداشته است، در این فیلم حضور خواهد داشت. دیوید رینولدز، نویسنده فیلم‌نامه «Finding Nemo»، فیلم‌نامه فیلم گارفیلد را خواهد نوشت و این فیلم توسط کمپانی سونی منتشر خواهد شد.

بعد از فیلم‌های «Garfield» سال 2004 و «Garfield: A Tail of Two Kitties» سال 2006 با صداپیشگی بیل مری، این فیلم اولین حضور شخصیت گارفیلد را بر روی پرده سینما رقم خواهد زد. با دوباره همبازی شدن کریس پرت و ساموئل ال. جکسون برای فیلم گربه عاشق لازانیا، امیدواریم فیلم جدید گارفیلد نقدها و نظرات بهتری نسبت به دو فیلم اول با امتیاز 15 و 12 کسب کند.

منبع: مووی‌وب

Dr.PyroDARKSIRENmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید