تریلر جدید FIFA 23 قابلیت‌ها و بهبودهای بازی را نشان می‌دهد

14 مرداد 1401 - 20:12

شرکت الکترونیک آرتس تریلر جدیدی را از بازی FIFA 23 به اشتراک گذاشته است که بهبودها، قابلیت‌های جدید و پیشرفت‌های بصری را به نمایش می‌گذارد.

در این ویدیو تایید شد که سرانجام گیمرها می‌توانند در هنگام مسابقه، موسیقی‌های بازی را نیز گوش بدهند. بنابراین، اگر از صحبت‌های گزارشگر خسته شده‌اید، در هنگام مسابقه با دوستانتان، موسیقی‌های هیجان‌انگیز بازی را گوش بدهید.

همان‌طور که الکترونیک آرتس در زمان رونمایی از FIFA 23 تایید کرده بود، سیستم HyperMotion حالا با بهبودهای متعدد و تحت نام HyperMotion 2 بازگشته است و شامل بیش از 6,000 انیمیشن باکیفیت جدید می‌شود. EA وعدۀ یک «مکانیک ریسک و پاداش جدید حول نتیجه شوت‌ها» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کورنرها نیز متحول شده‌اند.

برای اولین بار در سری، FIFA 23 دارای تیم‌های بانوان است و در زمان عرضه، دو لیگ بانوان در دسترس پلیرها قرار خواهد گرفت: 1- سوپرلیگ انگلیس 2- لیگ دسته اول فرانسه. از سوی دیگر، جام جهانی 2022 قطر (FIFA World Cup Qatar 2022) و جام جهانی زنان 2023 استرالیا و نیوزیلند (FIFA Women’s World Cut Australia & New Zealand 2023) نیز در قالب محتویات اضافۀ رایگان، بعدها به بازی اضافه خواهند شد. در تریلر جدید، شاهد فوتبال بانوان نیز هستیم.

بخش قابل توجۀ دیگری که در تریلر «بررسی عمیق» به آن پرداخته می‌شود، پیشرفت پویا بودن تماشاگران است که می‌تواند به جذاب‌تر شدن مسابقات کمک کند. چمن زمین بازی نیز حالا پویاتر شده و یک محیط تعامل‌پذیر محسوب می‌شود. در تریل به خوبی مشاهده می‌کنید که چگونه تکل رفتن و کشیده شدن بدن بازیکنان روی چمن، سطح آن را تغییر می‌دهد. همچنین، خوشحالی‌های پس از گل افزایش پیدا کرده‌اند و تریلر جدید به این موضوع نیز می‌پردازد.

بازی FIFA 23 در تاریخ 8 مهر 1401 (30 سپتامبر 2022) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد. FIFA 23 آخرین بازی تحت این عنوان است و از سال 2023 این سری با نام EA Sports FC عرضه خواهد شد.

GidoraFlochamiklovDARKSIRENگیمری عادیDr.Pyroعلیmeysambهادی صفاییامیر گیمرX_Wolverine_X

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید