کیانو ریوز در سریال Devil in the White City ساخته اسکورسیزی بازی می‌کند

14 مرداد 1401 - 14:20
کیانو ریوز - Devil in the White City

کیانو ریوز قرار است در سریال Devil in the White City نقش‌آفرینی کند،‌ سریالی که تولید آن را مارتین اسکورسیزی و لئوناردو دی کاپریو در دست دارند.

سرویس آنلاین هولو به صورت رسمی در حال ساخت سریالی بر اساس کتاب پرفروش شیطان در شهر سفید (Devil in the White City) نوشته اریک لارسون (Erik Larson) است. آن‌ها برای نقش اصلی این سریال، کیانو ریوز (Keanu Reeves) را به خدمت گرفته‌اند.

لئوناردو دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) در سال ۲۰۱۰ میلادی حق ساخت فیلم و سریال بر اساس این کتاب را بدست آورده بود و از آن زمان نیز تلاش داشت تا اقتباسی بر اساس آن تولید کند. در ابتدا قرار بود فیلمی بر اساس این کتاب با بازی دی کاپریو و کارگردانی مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) ساخته شود اما ظاهرا این اقتباسی به یک سریال تغییر پیدا کرده است.

حالا دی کاپریو به همراه همکار همیشه خودش یعنی مارتین اسکورسیزی قرار است تولید سریال «شیطان در شهر سفید» را برعهده داشته باشند. سم شاو (Sam Shaw) وظیفه نگارش داستان این سریال را برعهده دارد و مدیر و تهیه‌کنندگی اجرایی آن نیز خواهد بود. تاد فیلد (Todd Field) نیز وظیفه کارگردانی را برعهده گرفته است.

این سریال داستان یک معمار برجسته به نام دنیل اچ برنهام با بازی کیانو ریوز را روایت می‌کند که تلاش دارد در نمایشگاه جهانی شیکاگو در سال ۱۸۹۳ میلادی نامش را در تاریخ ثبت کند. علاوه بر او، این سریال داستان دکتر اچ اچ هولمز را به تصویر خواهد کشید که مکانی برای کشتن افراد به نام قلعه قتل در این نمایشگاه ساخته است. از او به عنوان اولین قاتل سریالی مدرن آمریکا یاد می‌شود.

در حال حاضر تعداد قسمت‌ها و تاریخ پخش این سریال مشخص نشده است و انتظار نمی‌رود که دی کاپریو در آن نقش‌آفرینی کند.

منبع: هالیوود ریپورتر

DARKSIRENعلی

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید