احتمال به تعویق افتادن اکران فیلم‌های Aquaman 2 و Shazam 2

14 مرداد 1401 - 15:00

خانه تکانی آثار دی‌سی توسط کمپانی برادران وارنر گویا تمامی نداشته و حال دامن‌گیر فیلم‌های Shazam 2 و Aquaman 2 شده است.

با سرکار آمدن دیوید زسلاو (David Zazlav) به عنوان مدیر جدیدی کمپانی برادران وارنر و دیسکاوری شاهد خانه تکانی گسترده‌ای حول محور آثار مرتبط با دنیای دی‌سی هستیم. مسئله‌ای که در نهایت منجر به لغو ساخت فیلم Batgirl شده و در باقی آثار DCEU نیز شاهد جابجایی گسترده بازیگران هستیم.

همین مسئله باعث شده تا شایعاتی منتشر شود که خبر از تاخیر در اکران دو فیلم Shazam! Fury of the Gods و Aquaman and the Lost Kingdom می‌دهد. پیشتر اکران فیلم شزم 2 از سال 2023 به دسامبر امسال منتقل شد و اکران آکوامن 2 نیز تا ماه مارس 2023 به تعویق افتاد.

با وجود این که هر کدام از آن‌ها مشغول طی کردن پروسه ساخت خودشان هستند، اما به نظر می‌رسد که باری دیگر شاهد تغییر در اکران این دو فیلم از سینمای DCEU خواهیم بود. البته که این موضوع هنوز در حد یک شایعه بوده و به طور رسمی تاخیری برای اکران آکوامن 2 و شزم 2 اعلام نشده است.

در هر حال با توجه به تغییرات گسترده‌ای که وارنر بر روی سینمای دی‌سی انجام می‌دهد، باید انتظار هر اتفاقی را از سوی آن‌ها داشت. مخصوصاً به خاطر این که به تازگی بتمن بن افلک (Ben Affleck) با مایکل کیتون (Michael Keaton) در آکوامن 2 جابجا شده و این مسئله نیازمند فیلم‌برداری‌های مجدد می‌باشد.

منبع: مووی‌وب

DARKSIRENmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Mehdi.F گفت:

  یعنی دی سی امسال فقط۲تا فیلم اکران میکنه

  Emperor Nima Shams
 • The Red Devil گفت:

  وارنر جان تو که اینهمه گند زدی ، این چند تا گند آخر هم میزدی و بعد با فیلم فلش همه چیو ریبوت میکردی میرفت دیگه ، کنسل کردن فیلم آماده اکران چه صیغه ایه؟
  از یه طرف این فیلمو کنسل کردی از بازیگر و کارگردانش حمایت نکردی ، از اون طرف از ازرا میلر و امبر هرد با اونهمه تپه فتح شده حمایت میکنی ، ماذا فازا؟

  AmiraghaEmperor Nima Shams