واکنش تهیه‌کننده The Flash نسبت به حواشی این فیلم

14 مرداد 1401 - 14:00

تهیه‌کننده پروژه سینمایی The Flash نسبت به حواشی اخیر دنیای سینمایی دی‌سی واکنش نشان داده و اعلام نموده که خطری این فیلم را تهدید نمی‌کند.

فیلم The Flash به خاطر حواشی ستاره آن یعنی ازرا میلر (Ezra Miller) طی یک سال گذشته بر روی تیغ قرار داشته و هرروز شایعات مختلفی حول محور آن به گوش می‌رسد که از تاخیر یا عدم اکران آن سخن می‌گوید. مخصوصاً حال که کمپانی برادران وارنر در حال تصفیه آثار DCEU بوده و هیچ پروژه‌ای در امان نمی‌باشد.

پس از لغو ساخت فیلم Batgirl حال تنها سه فیلم از دنیای سینمایی دی‌سی برای اکران در سال 2023 باقی مانده‌اند که یکی از آن‌ها پروژه مورد انتظار The Flash می‌باشد. اثری که وظیفه سنگینی بر دوش داشته و قرار است تا DCEU را دوباره راه‌اندازی نماید. با توجه به حواشی اخیر ستاره این فیلم و اقدامات برادران وارنر، این نگرانی برای طرفداران به وجود آمده که چه اتفاقی برای فیلم اختصاصی شخصیت فلش به وقوع خواهد پیوست.

این مسئله باعث شده تا باربارا موشیاتی (Barbara Muscitetti)، تهیه‌کننده فیلم The Flash واکنش نشان داده و اعلام نماید که طرفداران به هیچ عنوان نگران این پروژه نباشد؛ زیرا هیچ خطری این فیلم را تهدید نمی‌کند و طبق برنامه اعلام شده در سینما اکران خواهد شد.

با توجه به این که اکران آزمایشی اخیر این فیلم با واکنش مثبت حضار روبرو بوده است، پس می‌توان گفت که پروژه اختصاصی شخصیت فلش در جایگاه امنی قرار داشته و هیچ نگرانی بابت آن وجود ندارد.

طرفداران دنیای دی‌سی می‌توانند در تاریخ 23 ژوئن 2023 (2 تیر 1402) شاهد اکران فیلم The Flash در سینما باشند.

منبع: مووی‌وب

Rezag1DARKSIRENmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید