بازی Far Cry 6 را می‌توانید به صورت رایگان تجربه کنید

14 مرداد 1401 - 09:46

یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرده است که تجربه Far Cry 6 از این آخر هفته رایگان خواهد بود.

بازی اصلی و تمام DLC‌های رایگان منتشر شده، تا 17 مرداد (8 آگوست) برای ایکس باکس سری اکس و اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4‌، استیدیا و PC رایگان خواهد بود. این بازی همچنین تخفیف‌های زیادی دریافت کرده است، به طوری که بازیکنان رایانه‌های شخصی می‌توانند 60 درصد تخفیف برای تمامی نسخه‌های بازی و 50 درصد تخفیف برای Season Pass و هر سه DLC بازی دریافت کنند.

تا 24 مرداد (15 آگوست)، بازیکنان ایکس‌ باکس می‌توانند 60 درصد تخفیف برای نسخه‌های استاندارد و طلایی بازی و 50 درصد تخفیف برای Season Pass بازی دریافت کنند. تا 26 مرداد (17 آگوست)، بازیکنان پلی‌ استیشن می‌توانند به‌عنوان بخشی از تخفیفات تابستانی فروشگاه پلی‌ استیشن، 55 درصد تخفیف برای نسخه Deluxe و 60 درصد تخفیف برای نسخه Ultimate دریافت کنند.

از زمان انتشار بازی در اکتبر گذشته، Far Cry 6 ماموریت‌های جدید و رایگانی را با حضور Danny Trejo ،Rambo و Stranger Things دریافت کرده است. همچنین سه قسمت اصلی از محتوای قابل دانلود به عنوان بخشی از Season Pass به بازی اضافه شده است که شامل Vaas: Insanity ،Pagan: Control و Joseph: Collapse می‌شود.

ادعا شده است که Far Cry 7 با تغییراتی گسترده، به یک اثر آنلاین و سرویس‌محور تبدیل خواهد شد. اوایل روز گذشته گزارش شد که تنسنت (Tencent) به خرید سهام‌های بیشتری از Ubisoft علاقه دارد.

AlirezaRezaDARKSIRENEl Diablo.....meysambM.MT

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید