تصاویر و ویدیوی جدیدی از بازی Hogwarts Legacy منتشر شدند

13 مرداد 1401 - 18:41

در جریان رویداد فناوری Auto Desk Visions، یک ویدیوی سینمایی و چند تصویر جدید از بازی Hogwarts Legacy به اشتراک گذاشته شدند.

رویداد Autodesk Vision به صورت رسمی از روز چهارشنبه آغاز شد. در این مراسم، برخی از توسعه‌دهندگان بازی‌های خود را ارائه و توضیح دادند که چگونه از نرم‌افزار Autodesk در طول روند توسعه‌ی بازی‌ها استفاده می‌‎شود. یکی از این نمایش‌ها، به بازی Hogwarts Legacy اختصاص داشت که در آن نحوه‌ی استفاده از برنامه‌های Autodesk Maya و MotionBuilder در این اثر توضیح داده شد.

در ویدیوی جدید بازی Hogwarts Legacy که به صورت سینمایی است، دو دانش آموز مدرسه‌ی هاگوارتز چند تن از جادوگران تاریکی را می‌بینند که تلاش دارند یک موجود هیپوگریف (Hippogriff) را مهار کنند. همچنین این نمایش ابزارهایی را که تیم سازنده برای بخش خلق شخصیت در بازی استفاده می‌کند، ارائه داد و در این راستا تصاویری منتشر شدند.

تصاویر:

بازی Hogwarts Legacy قرار است در سال جاری میلادی برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و همچنین PC منتشر شود. هنوز تاریخ دقیق انتشار اثر مذکور توسط شرکت برادران وارنر (Warner Bros) اعلام نشده است، اما مدتی پیش آرت بوکی از این بازی منتشر شد که به عرضه‌ی احتمالی آن در تاریخ 6 دسامبر 2022 (15 آذر 1401) اشاره داشت. همچنین بازی Gotham Knights، دیگر اثر کمپانی برادران وارنر، یک آرت بوک مشابه دارد و قرار است در تاریخ 3 آبان 1401 (25 اکتبر 2022) منتشر شود.

LegolasDARKSIRENRezag1PlayStation Studios PS5meysambAlbertX_Wolverine_XSquatlatex2Invisible bearded user💫Mohsenj74,tarnishedعلیEmperor Nima Shamsamir_hasanpoorاتزیو آدیتوره

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید