تریلر جدید سریال The Lord of the Rings لوکیشن‌ها و پشت صحنه را نشان می‌دهد

13 مرداد 1401 - 10:03
سریال The Lord of the Rings

در تریلر تازه منتشر شده برای سریال The Lord of the Rings پشت صحنه و لوکیشن‌های این سریال به نمایش در می‌آیند.

به تازگی سرویس آنلاین آمازون پرایم ویدیو تریلری برای سریال ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت (The Lord of the Rings: The Rings of Power) منتشر کرده است که در آن، بازیگران و عوامل سازنده به صحبت در مورد این سریال از جهان فانتزی و گسترده جی آر آر تالکین (J.R.R. Tolkien) می‌پردازند.

در این ویدیوی منتشر شده برای سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» مدیر اجرایی سریال پاتریک مک‌کی (Patrick McKay) و جی‌دی پین (JD Payne) در کنار بازیگران در مورد داستان‌سرایی جاه‌طلبانه این سریال صحبت می‌کنند، سریالی که اتفاقات آن هزاران سال قبل از اتفاقات سه‌گانه ارباب حلقه‌ها ساخته پیتر جکسون (Peter Jackson) جریان دارد.

اتفاقات سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» دومین عصر از زمین میانی را به تصویر می‌کشد که در آن، حلقه‌های قدرت شکل گرفتند، سائورون به قدرت رسید و الف‌ها و انسان‌ها با یکدیگر متحد شدند تا با نیروهای شیطانی مبارزه کنند و جلوی گسترش تاریکی در سرزمین خود را بگیرند.

یکی از کاراکترهای اصلی سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت»، گالادریل است که کیت بلانشت (Cate Blanchett) در سه‌گانه ارباب حلقه‌ها آن را بازی کرده بود اما در این سریال، مورفید کلارک (Morfydd Clark) ایفای این نقش را برعهده دارد.

این تریلر منتشر شده علاوه بر مصاحبه بازیگران و عوامل سریال،‌ صحنه‌هایی شگفت‌انگیز و خارق‌العاده از مراحل فیلمبرداری و لوکیشن‌های سریال را نیز به نمایش در می‌آورد و علاوه بر آن، صحنه‌هایی جذاب از نبرد انسان‌ها، دورف‌ها، هابیت‌ها و الف‌ها علیه نیروهای شیطانی همچون اورک‌ها و ترول‌ها را ارائه می‌کند.

از جمله دیگر بازیگرانی که در سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» حضور دارند می‌توان به بنجامین واکر (Benjamin Walker)، چارلز ادواردز (Charles Edwards)، نازنین بنیادی (Nazanin Boniadi)، چارلی ویکرز (Charlie Vickers) و غیره اشاره کرد.

پخش سریال «ارباب حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» از تاریخ ۲ سپتامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین آمازون پرایم ویدیو شروع می‌شود. این تریلر تازه را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

منبع: کولایدر

DARKSIRENmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید