بازی Resident Evil 7 به مرز 11 میلیون نسخه فروش رسید

12 مرداد 1401 - 09:00

این در حالی است که بازسازی سال 2020 بازی Resident Evil 3 حالا به صورت جهانی 5.4 میلیون نسخه فروخته است. بازی Resident Evil Village هم تا کنون 6.4 میلیون نسخه فروخته است.

شرکت کپکام (Capcom) فهرست عناوین پلاتینیوم خود را آپدیت کرده است. منظور از عناوین پلاتینیوم، بازی‌هایی هستند که حداقل یک میلیون نسخه فروخته‌اند. در این فهرست شاهد آخرین آمار فروش این بازی‌ها هستیم. طبعا دور از انتظار نیست که سری Resident Evil هم‌چنان با قدرت به فروش خود برای شرکت ژاپنی ادامه دهد. خصوصا نسخه‌های اخیر این سری که فروش کلی فرنچایز را به طرز چشمگیری افزایش داده‌اند.

برای مثال بازی Resident Evil 7 هم‌چنان پرفروش‌ترین نسخه‌ی تاریخ فرنچایز به شمار می‌رود و حالا به 11 میلیون نسخه فروش رسیده است. این بازی در پایان سه‌ماهه‌ی قبلی 10.8 میلیون نسخه فروخته بود. جدیدترین نسخه‌ی سری یعنی Resident Evil Village در حالی حاضر 6.4 میلیون نسخه فروخته که 300 هزار نسخه بیشتر از آخرین آمار منتشر شده از آن است. با توجه به انتشار بسته الحاقی Winter’s Expansion انتظار می‌رود که فروش این بازی افزایش یابد.

این در حالی است که بازی Resident Evil 3 به صورت جهانی 5.4 میلیون نسخه فروخته است. در سه ماه اخیر این بازی 200 هزار نسخه‌ی دیگر فروش داشته است. در نهایت هم بازی Resident Evil 2 Remake را داریم که با استناد به این فهرست 9.8 میلیون نسخه فروخته است. با این حال کپکام اخیرا اعلام کرد که این بازی از مرز 10 میلیون نسخه فروش عبور کرده است.

در ماه مارس سال 2023 قرار است شاهد انتشار بازسازی بازی Resident Evil 4 باشیم و باید دید که آن بازی چه جایگاهی در این فهرست خواهد داشت.

گیمری عادییوهان🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉Jin sakaiMehran.Baاتزیو آدیتورهDARKSIRENتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)meysambعلیDr.PyroEllie MillerPARASITE EVE 2AlbertMohsenj74

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید